Žáci se loučili s podzimem

U15 U14 U13 U12
16.11.2022

Patnáctka podruhé v řadě remizovala s nulou vzadu. Čtrnáctka v přímém souboji o 1. místo prohrála a přezimuje druhá. Třináctka potvrdila skvělý podzim suverénním vítězstvím nad Šumperkem a přezimuje třetí. Ve vrchních patrech tabulky se pohybuje i dvanáctka, která nedala Šumperku šanci a vyhrála 6:0.

FC Hlučín U15 - SK Uničov U15 0:0

Sestava FC Hlučín U15: Raszka - Thiemel, Žebrák, Turek, Čala - Kameniev, Fuljer (63. Kamrád), Kalvar - Richter, Janoš (71. Pytlík), Hradil

Jan Pagáč hlavní trenér FC Hlučín U15: "Poslední utkání podzimní části jsme odehráli doma na umělé trávě proti Uničovu. První půle se nesla v duchu našeho dobývání soupeřovy obrany, zatímco soupeř těžil z dlouhých nákopů a odražených míčů. Podobný obraz měl i druhý poločas. S přibývajícím časem jsme si vytvářeli šance. Soupeř hrozil z brejků. Jelikož jsme pár vyložených šancí neproměnili a Kamenievova dalekonosná střela skončila na břevně a Richterův gól nebyl uznán pro offside, bereme z utkání jen bod."

FC Hlučín U14 - SK Uničov U14 1:2 (0:2)

Branky: 73. Jezerčák - 15. Brumar, 25. Škop

Sestava FC Hlučín U14: Zouhar - Vařák, Mikulenka, Holek, Kamrád - Buroň, Slezák, Charitonidis - Handlíř, Jezerčák, Pazderník. Nastoupili: Fubšo, Trávník.

Lukáš Burget, hlavní trenér FC Hlučín U14: "Čekal nás zápas podzimu, věděli jsme, že jen prohra nás odsune na druhou příčku v tabulce. Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili pár šancí, které jsme bohužel neproměnili a jak se říká ,nedáš dostaneš. Během deseti minut nám soupeř dal hned dvě branky, díky naší špatné rozehrávce v obranné fázi. Tyhle branky nás dostali do psychické nepohody a díky tomu jsme si v prvním poločase už nic nevytvořili. Druhý poločas už byl zasev režii našich hráčů. Vytvořili jsme si spoustu standartních situací a taky vyložených šancí po individuálních akcích. Ale bohužel, snížení přišlo sedm minut před koncem druhého poločasu, kdy rozvlnil síť Jezerčák. Po vstřelení branky dostal hostující brankář červenou kartu, kdy úmyslně podkopnul našeho hráče. Soupeř dohrával v deseti a do branky musel jít hráč. Ale i tak si to Uničov pohlídal a mohl slavit vítězství. Chtěl bych klukům poděkovat za odvedenou práci na podzim. Jen mě mrzí, že jsme v posledních utkáních měli velkou marodku, kde nám chybělo až 9 hráčů. A museli nám pomoct mladší hráči, kterým bych chtěl moc poděkovat za skvělou práci na hřišti."

FC Hlučín U13 - FK Šumperk U13 11:2 (9:2)

Branky: 3. Hoffmann, 6. Jezerčák, 8. Charitonidis, 18. Kološ, 26. Žylka, 28. Hoffmann, 30. Hoffmann, 34. Farník, 40. Václavík, 50. Václavík, 64. Farník - 11. Horák, 38. Neoral

Sestava FC Hlučín U13: Knopp, David, Drozd, Hota, Farník, Krátký, Kološ, Blažej, Bemer, Gorniak, Handlíř, Václavík, Charitonidis, Plaček, Hoffmann, Jezerčák, Pazderník, Žylka.

Jakub Múdrik, hlavní trenér FC Hlučín U13: "Do posledního zápasu podzimní části sezóny jsme vstupovali s tím, že chceme předvést bezchybný výkon oproti minulému zápasu v Hranicích a ukázat tak, že jsme se neumístili v TOP 3 náhodou. Od úvodních minut bylo na klucích vidět odhodlání uspět. Oproti minulému zápasu jsme dobře kombinovali a otáčeli hru, což dělalo soupeři velké potíže. Po celý zápas soupeř hrozil pouze z nakopávaných balónů. V první půli nám to dělalo větší potíže, ale ve druhém poločase jsme si to už dokázali lepé pohlídat. Druhá půle byla celkem dost vyhrocená. Soupeř bohužel nezvládal své emoce, které kolikrát vedli až k přehnané agresivitě. My jsme se naštěstí nenechali příliš vyprovokovat a zápas jsme jak herně, tak emočně zvládli velmi dobře. Jsme rádi, že se nám podařilo napravit nevydařený zápas v Hranicích a zakončit tak půlku - pro nás velmi vydařené sezóny - vítězně. Během zimní přípravy se budeme snažit připravit tak, abychom v druhé půlce sezóny byli schopni předvést stejné, ne-li lepší výkony jako v té první."

FC Hlučín U12 - FK Šumperk U12 6:0 (5:0)

Branky: 3. Lukač, 4. Lukač, 29. Dimovský, 31. Dimovský, 36. Dimovský, 79. Dimovský

Sestava FC Hlučín U12: A.Dimovský, Paskuda, Gemelová, Buroň, Matyska, Matušinec, Burget, Ječmének, Lukač, S.Dimovský, Kucharský, Lindner.

David Kubáň, hlavní trenér FC Hlučín U12: "V posledním podzimním mistrovském utkání jsme přivítali Šumperk. Po delší době jsme předvedli výkon, který si představuju, aby kluci podávali pravidelně. Hráli jsme srdcem, týmově, aktivním napadáním jsme přinutili soupeřem k chybám, ukázali jsme kvalitní akce, které vedly ke vstřeleným brankám a první poločas zaslouženě ovládli v poměru 5:0. Po změně stran tempo hry upadlo, přesto jsme ještě v závěru stanovili na konečných 6:0. Jsme rádi, že jsme se s podzimem rozloučili kvalitním výkonem a vítězstvím. Věřím, že ve druhé půlce sezóny budeme rozdávat ještě více fotbalové radosti a podaří se nám rozvíjet potenciál jednotlivých hráčů."