Starší žáci hostili Třinec

U15 U14
7.3.2022

Starší žáci FC Hlučín v sobotu na umělé trávě přivítali mužstvo FK Fotbal Třinec. Obě utkání přinesla vyrovnaný průběh, zápas U15 skončil smírně, "čtrnáctka" prohrála 2:3 gólem v samotném závěru utkání.

FC Hlučín U15 - FK Fotbal Třinec U15 1:1 (1:1)

Branka FC Hlučín: Redzina Š.

Sestava FC Hlučín: Kramář, Konečný, Lipnický (55. Hradečný), Redzina Š. (62. Redzina Š.), Martiník (74. Bieniek), Kiša J., Pupík, Baďura, Kiša O., Sněhota (67. Redzina F.), Malý (41. Jakubík).

Karel Strakoš, hlavní trenér FC Hlučín U15: "K prvnímu jarnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Třince. Po rozpačitém úvodu jsme převzali otěže zápasu a po zásluze jsme se dostali do vedení. Třinec však krátce před poločasem dokázal po naší zbytečné chybě vyrovnat, a od tohoto momentu měl více ze hry. Druhý poločas byl z naší strany ubojovaný a nepříliš fotbalový. Zápas nám opět ukázal věci, na kterých je třeba pracovat, jako je naše pomalá přechodová část a malý důraz v osobních soubojích. Od týmu mám daleko větší očekávání, a věřím, že v dalších zápasech ukážeme náš skutečný potenciál."

FC Hlučín U14 - FK Fotbal Třinec U14 2:3 (2:2)

Branky FC Hlučín: Fuljer 2

Sestava FC Hlučín: Stoklasa, Holub (67. Březovský), Schulla, Kostecký (67. Barč), Thiemel (56. Skrášek), Kalvar, Fuljer, Janoš (28. Pipek), Kaňa, Kamrád, Čarnoký.

Jan Pagáč, hlavní trenér FC Hlučín U14: "S výsledkem spokojeni nejsme, předvedený výkon však snesl přísné měřítko. Bohužel jsme ještě do poločasu ztratili dvoubrankové vedení, kdy soupeř šťastně snížil z nenápadné akce a vyrovnal po individuální chybě našeho stopera, kterému hostující útočník vystihl malou domů a šel tak sám na brankáře. Druhý poločas jsme byli více na míči, dokonce jsme trefili tyč, zatímco soupeř hrozil z rychlých protiútoků. V samotném závěru jsme inkasovali rozhodující branku z rohového kopu. Kluci výborně odpracovali celé utkání, musíme se ale vyvarovat individuálních chyb, které nás bohužel sráží. Těší mě zapracování nově příchozích hráčů, kteří k nám v přípravě v přišli a předvedli solidní výkon."