Aktuality

Radovan Lokša: během zápasu mi cukaly nohy

'A' tým
16.9.2022

Před pohárovým utkáním s Lišní došlo k milé události. Klub se oficiálně rozloučil s bývalým kapitánem a nejlepším střelcem loňského ročníku MSFL Radovanem Lokšou.

Jaké se ve Vás odehrávaly pocity, když jste se před utkáním loučil na hrací ploše?
Byl jsem moc rád a vážím si toho, že se se mnou klub oficiálně rozloučil. Už jsem to zmiňoval, ale ještě jednou bych chtěl poděkovat panu Tačovi, který mě tady přivedl a vytvořil mi super podmínky, celému vedení, trenérům, hráčům a lidem, co nás chodili podporovat.

Když kluky sledoval, necukaly Vám nohy?
Během zápasu mi nohy cukaly, stejně tak jako všechny zápasy, na kterých jsem se byl podívat. Už jsem se tak ale rozhodnul a musím se s tím smířit.

Co říkáte na výkon Vašich bývalých spoluhráčů, kteří postoupili přes Líšeň do dalšího kola MOL Cupu?
Výkon kluků byl výborný. Měl jsem z toho trošku obavy, protože přece jenom Líšeň je první ve druhé lize, ale o to je to cennější vítězství a klukům to může hodně pomoci. Dokázali, že mají kvalitu na to, aby nejen byli špičkou v MSFL, ale dokonce jsou schopni porážet kvalitní týmy z druhé ligy. Věřím, že jim to pomůže v jejich kariéře a ví, že se mohou dostat klidně i do vyšších soutěží. Přeji jim hodně štěstí a budu fandit i nadále.

Jak trávíte volný čas, který Vám vyplňoval fotbal?
Volného času jsem zatím moc neměl, mám spoustu práce. Ale na sport určitě nezapomínám a pravidelně se snažím udržovat v kondici.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů