Mládek rozhodl o vydřeném vítězství nad Vrchovinou

31.8.2022

Hlučínští fotbalisté ve vloženém středečním utkání 17. kola MSFL porazili Vrchovinu 3:2. O vítězství “prajzáků” rozhodl v závěru střídající Mládek.

Hlučín vstoupil do utkání nejlépe, jak mohl. Ve 4. minutě se po dlouhém pasu ocitl za hostující obranou Zajíček a chladnokrevně přehodil brankáře.

Hlučín byl nadále aktivní a ve 22. minutě se ujal dvoubrankového vedení zásluhou kapitána Plesníka, který se prosadil po rohovém kopu. V následujících minutách se hra vyrovnala a do poločasu udeřila Vrchovina. Ve 42. minutě Hlučín neuhlídal standardku, po které snížil na 1:2 Vacek.

Druhý poločas nezastihl domácí mužstvo v ideálním rozpoložení a v 70. minutě bylo vyrovnáno po Dubově krásné dalekonosné střele. Hlučínské trápení ale mělo nakonec šťastné rozuzleni, neboť v 87. minutě Tomšů předložil míč na šestnactku Mládkovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě včetně hostujícího brankáře Šmídy.

Hlučín porazil Vrchovinu 3:2 a připsal si druhé vítězství v letošním ročníku MSFL.