Aktuality

Hlučín chce přerušit sérii bez vítězství, v sobotu přivítá Frýdlant nad Ostravicí

'A' tým
23.9.2023

Už pět zápasů čekají fotbalisté FC Hlučín na vítězství v MSFL. Zelenobílí chtějí nepříznivou sérii přerušit v domácím prostředí, kdy v sobotu od 17:00 přivítají 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí.

Hlučín se z vítězství naposledy radoval 18. srpna proti Blansku, od té doby drží pětizápasový půst. Svěřenci trenérského tandemu Smékal - Smetana sice v těchto duelech pouze jednou poznali hořkost porážky, ostatní zápasy ale skončily smírně. Konečná remíza je spravedlivá. My se v poslední době trápíme s koncovkou. Jsme ve vápně impotentní. Věřím, že v dalším utkání už budeme naplno bodovat," řekl po další bezbrankové remíze na půdě Třince hlučínský trenér Filip Smékal. 

Frýdlant nad Ostravicí v minulém kole poznal premiérovou letošní porážku na domácím hřišti, když podlehl juniorce Zlína 0:2 "Kluků je mi líto, protože i když jsme museli udělat tři vynucené změny v sestavě, tak hráči, co šli na hřiště, zahráli dobře. Je to kruté prohrát, ale je to zkrátka o tom prvním gólu. Mrzí mě to, protože z tak dobře rozehraného zápasu jsme měli získat alespoň bod. Co se dá dělat, jsme mladí, musíme bojovat dál,“ zhodnotil utkání trenér 1. BFK  Martin Šrámek. Aktuálně je Frýdlant na patnáctém místě tabulky s 8 uhranými body.

V minulé sezóně zvládli hlučínští oba vzájemné souboje vítězně, když na podzim venku zvítězili 3:1 a v domácím prostředí jednoznačně 4:1.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů