Aktuality

Dorostenci hostili Slovácko. U19 má bod

U19 U17
29.3.2022

Dorostenci U19 a U17 hostili v sobotu na hlavním hřišti v Hlučíně 1. FC Slovácko. Devatenáctka sahala po tříbodovém zisku, ale neproměnila pokutový kop a remizovala 0:0. Sedmnáctka prohrála vysoko 0:7.

FC Hlučín U19 - 1. FC Slovácko U18 0:0

Sestava FC Hlučín U19: Prokel - Handlíř, Kocur, Zvara, Kudlík - Matyska (85. Zavadský), Kovala, Šarközy (80. Cintula) - Vraj, Hon, Lindner (65. Havránek)

Dominik Kroupa, hlavní trenér U19: "Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Měli jsme příležitosti, které jsme neproměnili. Šli jsme za tím, že chceme zvítězit. V druhé půli jsme byli v některých pasážích hry nepřesní až zbrklí. To, že jsme nedali gól, tak se může stát. Hráči zápas odpracovali od první do poslední minuty."

FC Hlučín U17 - 1. FC Slovácko U16 0:7 (0:3)

Sestava FC Hlučín U17: Kašný, Krakovka, Hořínek, Malý, Komárek, Folwarczný (63. Novotný), Stuchlík, Fukan, Ulrich (78. Schulla), Klvaňa (67. Chvěja), Havránek

Aleš Březovský, hlavní trenér FC Hlučín U17: "Do utkání jsme nevstoupili špatně, vytvořili jsme si několik standartních situací a dokázali jsme eliminovat soupeřovy herní činnosti. Ve 13. minutě jsme inkasovali po brejku soupeře a špatném vyběhnutí brankáře a od té doby nás začal soupeř přehrávat a do poločasu přidal ještě 2 branky. Druhý poločas pokračoval v duchu prvního, definitivní zlom nastal po další chybě brankáře a od té doby se utkání dohrávalo v režii soupeře. Nelze hráčům vytknout nasazení a bojovnost, ale individuální kvalita byla na straně Slovácka. V tomto utkání nás nepodržel brankář Kašný a musím kriticky napsat že takové branky by brankář v dorostenecké lize dostávat neměl. Takové chyby dehonestují výkon celého mužstva."