Aktuality

Devatenáctka zvládla přestřelku na Zbrojovce

U19 U17
6.6.2023

V areálu AFK Tišnov se v neděli odehrálo 29. kolo MSDL. Devatenáctka zvládla otočit nepříznivý vývoj utkání a po vítězství 4:5 si upevnila sedmé místo v tabulce. Sedmnáctka je po prohře 1:5 v tabulce dvanáctá.

FC Zbrojovka Brno U19 - FC Hlučín U19 4:5 (4:3)
Branky: Havránek 2, Puchala, Levčík, Kwašný
Sestava: Remiáš - Kudlík, Závadský (30. Woznica), Lindner, Dvořáček (30. Fukan) - Šarközy, Michna, Kučera (81. Cintula) - Puchala (70. Vozník), Levčík (81. Kwašný), Havránek
Dominik Kroupa, hlavní trenér FC Hlučín U19: "V neděli to byl z naší strany nevýrazný výkon. V první půli jsme nebyli dostatečně aktivní a agresivní v dostupování hráčů. Nejsem spokojený s defenzivou. Při inkasovaných brankách se chováme nezodpovědně, někdy až laxně. Už v průběhu první půle jsme udělali některé změny, které nám pomohli do dalšího průběhu utkání. Druhý poločas jsme zase nezačali úplně optimálně. Důležité bylo neinkasovat, což se podařilo. I díky střídajícím hráčům se nám v závěru podařilo skóre otočit. Mrzí mě čtyři inkasované branky, na druhou stranu jsme jich pět vstřelili. Byli jsme velmi produktivní. Naše efektivita byla dobrá. Pro diváka to muselo být hezké utkání, viděli devět branek, hezké akce. Já jsem strašně rád, že jsme vyhráli a vezeme domů tři body."

FC Zbrojovka Brno U17 - FC Hlučín U17 5:1 (3:1)
Branka: Filipský
Sestava: Jakubík - Komárek, Krakovka, Konvičný (64. Habr), Sněhota (46. Lipnický) - Cigán (46. Žebrák), Filipský, Kwašný (74. Kameniev) - Holek, Vozník (74. Konečný), Zajíc