Devatenáctka zakončila sezónu vítězně

U19 U17
16.6.2022

Devatenáctka se rozloučila s letošní sezónou MSDL staršího dorostu domácím vítězstvím 5:3 nad Líšní a umístila se na konečném 11. místě tabulky. Sedmnáctka stejnému soupeři podlehla 1:3 a v tabulce skončila dvanáctá.

FC Hlučín U19 - SK Líšeň U19 5:3 (2:1)

Branky: 9. Kovala, 17. Havránek, 50. Havránek, 75. Handlíř, 90. Říha  - 34. Psota, 68. Galia, 69. Tipoas

Sestava FC Hlučín U19: Prokel - Fukan (70. Matyska), Handlíř, Lindner, Kudlík - Říha, Kovala, Kučera (70. Kolaska)- Havránek, Hon, Dvořáček (70. Cintula)

Dominik Kroupa, hlavní trenér FC Hlučín U19: "Viděli jsme velmi zajímavé utkání. Měli jsme výborný vstup do utkání a náš tým odehrál velmi dobrý první poločas. Soupeře jsme dokázali přehrát v kombinaci, rychlosti. Naši hráči byli více agresivnější. Vytvořili jsme si spoustu šancí. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb v defenzivě a také inkasovali. V druhé půli se nám podařilo velmi rychle navýšit skóre a vedli jsme o dvě branky. Další zlomový okamžik byl náš neproměněný pokutový kop. Soupeř se zvedl a rázem bylo utkání vyrovnané. V závěru naši hráči ukázali velkou touhu po vítězství, když jsme v poslední čtvrthodině vstřelili další dvě branky. Dneska jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili."

FC Hlučín U17 - SK Líšeň U17 1:3 (0:1)

Branky: 55. Ulrich - 3. Jahůdka, 50. Jahůdka, 84. Jahůdka

Sestava FC Hlučín U17: Jakubík - Komárek, Kiša O. (46. Kučera), Stuchlík, Krakovka - Kwašný (53. Konečný), Novotný (46. Fukan), Pupík (84. Chvěja) - Ulrich, Malý, Klvaňa