Víkend žáků: U14 nadále stoprocentní

U15 U14 U13 U12
12.9.2022

Patnáctka nenavázala na vítězství ve Vsetíně a doma v Darkovicích podlehla Přerovu 2:4. Čtrnáctka proti Přerovu prodloužila vítěznou sérii na 4 zápasy a upevnila si první místo v tabulce. Třináctka v sobotu v Kozmicích nestačila na Třinec. Dvanáctka s "Oceláři" vyhrála vysoko 12:1.

FC Hlučín U15 - 1. FC Viktorie Přerov U15 2:4 (2:1)

Branky: 4. Kostecký, 5. Fuljer - 1. Studnička, 48. Schenk, 51. Macháček, 53. Studnička

Sestava FC Hlučín U15: Stoklasa - Pytlík (52. Thiemel), Žebrák (49. Janoš), Kamrád, Čala - Kalvar, Hradil (69. Březovský), Kameniev - Turek, Fuljer (56. Kaňa), Turek.

Jan Pagáč, hlavní trenér FC Hlučín U15: "Sice jsme inkasovali v první minutě zápasu, ale bleskově jsme zareagovali a skóre v 5. minutě otočili. Soupeře jsme asi 20 minut přehrávali a mohli jsme náskok ještě navýšit. Neproměnili jsme ani tutové šance, což mohlo soupeře definitivně zlomit. Místo toho soupeř hru postupně vyrovnal a poločas tak skončil 2:1. Bohužel jsme ve druhé půli lacině inkasovali 3 branky, což soupeře uklidnilo a posadilo na koně. I přes snahu něco vymyslet jsme už nezvládli s výsledkem nic udělat. Mrzí mě, že jsme utkání nedotáhli do vítězného konce, protože i přes špatný vstup do utkání jsme soupeře dokázali přehrávat. Měli jsme proměnit vyložené šance za stavu 2:1 a soupeře dorazit. Dnes jsme na to bohužel doplatili."

FC Hlučín U14 - 1. FC Viktorie Přerov U14 4:1 (1:1)

Branky: 13. Slezák, 54. Paskuda, 75. Trávník, 78. Holek - 16. Jurečka

Sestava FC Hlučín U14: Miník - Vařák, Mikulenka, Holek, Pipek - Čarnoký, Fubšo, Ščigel - Török, Slezák, Kubáň. Nastoupili: Trávník, Kupka, Felzman, Paskuda, Smolka.

Lukáš Burget, hlavní trenér FC Hlučín U14: "Těžko se mi tento zápas hodnotí. Někteří hráči byli v prvním poločase ještě doma. Nebyl tam pohyb, individuální akce a hlavně nabídka od všech hráčů. Bez myšlení jsme pouze odkopávali na soupeřovu půlku. Mrzí mě, že jsme nenavázali na výkon z minulých zápasů, kde nás zdobila kreativní a individuální hra celého týmu. I když jsme zápas vyhráli, tak bohužel nikdo nezaslouží pochvalu za svůj výkon. Stále čekám od některých hráčů daleko více."

FC Hlučín U13 - FK Třinec U13 3:10 (1:4)

Branky: 39. Handlíř, 42. Charitonidis, 70. Jezerčák - 3. Niedoba, 21. Niedoba, 30. Juroszek, 35. Juroszek, 52. Ščigel, 53. Sikora, 60. Klár, 66. Kowalczyk, 76. Jamrich, 77. Ščigel

Sestava FC Hlučín U13: Knopp, David, Drozd, Hota, Farník, Dlouhý, Kološ, Žylka, Bemer, Gorniak, Handlíř, Charitonidis, Plaček, Jezerčák, Pazderník.

Jakub Múdrik, hlavní trenér FC Hlučín U13: "Po sérii venkovních zápasů, jsme se konečně představili i na domácí půdě, kde jsme ale bohužel naprosto vyhořeli. Vůbec jsme se nedostali k naší hře. Herní situace jsme řešili složitě, ve středu hřiště jsme ztráceli spousty balónů, a nezvykle moc jsme propadávali. Musíme být k sobě hodně kritičtí, naší hře chyběla kreativní myšlenka a hlavně pohyb. Velmi nás mrzí, s jakým přístupem hráči přistoupili k tomuto utkání. Po sérií výher jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám, ale tvrdě jsme narazili. Hráči si musí uvědomit, že pokud v každém zápase nepodají stoprocentní výkon, tak nemůžeme pomýšlet na vítězství a je jedno proti komu hrajeme. Je třeba se z toho zápasu poučit a v dalších zápasech podat úplně jiný výkon.“

FC Hlučín U12 - FK Třinec U12 12:1 (10:0)

Branky: 3. Kubis, 5. Paskuda, 10. Kubis, 11. Kubis, 17. Dimovský, 18. Kubis, 21. Matušinec, 27. Kubis, 28. Matušinec, 31. Ambroz, 56. Lukač, 77. Kubis - 60. Kantor.

Sestava FC Hlučín U12: A.Dimovský, Lindner, Paskuda, Ambroz, Matušinec, Starovič, Burget, Lukač, Kubis, Dimovský, Gemelová, Ječmének.

David Kubáň, hlavní trenér FC Hlučín U12: "V prvním poločase jsme předvedli kvalitní výkon, vytvářeli jsme na soupeře neustálý tlak s míčem i bez něj a po zásluze jsme vedli o deset branek. Po změně stran ale přišel totální obrat. Naše hra neměla hlavu ani patu. Místo, abychom si zápas užili až do konce, jsme se celou druhou polovinou jen protrápili."