Tým U11 hrál triangl proti Karviné a Prešovu

U11
25.4.2022

V pátek si kategorie U11 zajela zahrát dva přátelské zápasy do Karviné. Nejprve se utkala s místním týmem MFK Karviná a v druhém zápase se střetla se slovenským týmem 1. FC Tatran Prešov. Utkání se hrála na 1x45minut.

V prvním zápase proti MFK Karviná jsme byli dominujícím týmem. Balon jsme častěji drželi na kopačkách a krásnou kombinační hrou jsme se dostávali do zakončení. Zodpovědným přístupem při obranné činnosti jsme soupeře nepouštěli do větších brankových příležitostí. To vše bylo umocněno naší dobrou ofenzivou a kluci si s chutí zastříleli a zaslouženě vyhráli.

MFK Karviná U11 – FC Hlučín U11 1:6

Branky FC Hlučín U11: Dimovský 5, Tašek

V druhém zápase jsme změřily síly s týmem 1. FC Tatran Prešov. Tento slovenský soupeř byl o dost houževnatější a fotbalovější. Začátek zápasu se nesl v duchu poznávání, a kdo udělá první chybu. Po prvních deseti minutách jsme se krásnou kombinací dostali k centru a soupeř si ho nešťastně poslal do vlastní branky. Naši hráči si pravděpodobně mysleli, že to půjde lehce jako proti Karviné, ale to se spletli. Soupeř nás začal tlačit a přehrávat. Brzy se hráči Prešova dostal k centru, který dopadl stejně jako na druhé straně a to vlastním gólem. Od tohoto momentu byla naše hra špatná. Chyběl pohyb důraz i fotbalovou se vytratila a tak jsme byli potrestáni dalšími dvěma góly a vypadalo to zle. Kluci a holky ale našli vnitřní sílu a postupným zvyšováním tlaku na soupeře snížili na 3:2. Bohužel jsme obdrželi další branku a vypadalo to, že je zápas rozhodnutý. Ovšem hlad po vítězství z našeho týmu nevyprchal a dvěma brankami jsme zápas nakonec srovnali. Za takovýto přístup zaslouží všichni naši hráči pochvalu a doufejme, že jim tato chuť do hry zůstane i do budoucích zápasů.

FC Hlučín U11 – 1. FC Tatran Prešov U11 4:4

Branky FC Hlučín U11: Dimovský 2, Burget, Tašek

Sestava FC Hlučín U11: Lindner, Paskuda, Gemelová, Buroň, Ambroz, Burget, Hirner, Matušinec, Kucharský, Dimovský, Tašek