Třináctka potvrdila skvělou formu. Čtrnáctka si upevnila první místo v soutěži

U15 U14 U13 U12
18.10.2022

Patnáctka doma v Darkovicích prohrála s Třincem 1:3. Čtrnáctka se protrápila k vítězství 4:2. Třináctka ovládla slezské derby s Frýdkem-Místkem. Těžké utkání proti Valcířům zlomila na svou stranu i dvanáctka.

FC Hlučín U15 - FK Třinec U15 1:3 (0:2)

Branky: 71. Masopust - 29. Pilch (pen.), 37. Pilch, 61. Ďurnek

Sestava FC Hlučín U15: Raszka - Čala, Žebrák, Turek, Thiemel - Kalvar, Hradil, Kameniev (50. Fuljer) - Masopust (75. Pytlík), Kostecký, Richter (60. Janoš)

Jan Pagáč, hlavní trenér FC Hlučín U15: "Výkon proti Třinci z naší strany nebyl vůbec špatný, bohužel odcházíme ze zápasu poraženi. Zápas ovlivnila penalta, kterou soupeř kopal v prvním poločase, naopak nám penaltu sudí neodpískal a z protiútoku jsme inkasovali druhý gól. Vytvořili jsme si několik střeleckých příležitostí, ale buď jsme trefili přímo brankáře, nebo jsme branku minuli. Z kraje druhé půle měl soupeř mlinko navrch, postupem času jsme hru vyrovnali a vytvořili si několik brankových příležitostí. Po nevyužití šancí přišel trest, kdy soupeř vstřelil po protiútoku 3. branku. Skóre se nám povedlo jen zkorigovat na 1:3 v 71. minutě. Výkon sudího bohužel neovlivníme, kluky musím pochválit za nasazení, škoda našich šancí z druhé půle, kdy jsme za stavu 0:2 neproměnili 2 vyložené šance, čímž mohl zápas dostat úplně jiný náboj. V naší hře se objevují věci, na kterých pracujeme v tréninku, s čímž jsme spokojeni, malinko nám však pokulhává útočná fáze, kdy se málo prosazujeme v šestnáctce soupeře, na tom musíme nadále pracovat."

FC Hlučín U14 - FK Třinec U14 4:2 (0:1)

Branky: 51. Kamrád, 62. Pipek, 64. Paskuda, 74. Kupka - 36. Drahník, 79. Šlosar

Sestava FC Hlučín U14: Zouhar - Pipek, Holek, Mikulenka, Kamrád - Slezák, Ščigel, Buroň - Fubšo, Paskuda, Vařák. Nastoupili: Holuša, Felzman, Kupka.

Lukáš Burget, hlavní trenér FC Hlučín U14: "Utkání s Třincem se mi nehodnotí dobře, i když jsme nakonec šťastně vyhráli, musím říct, že to bylo z naší strany snad nejhorší utkání této sezóny. Doufám, že si kluci vezmou ponaučení a v příštích zápasech už se takový výkon nebude opakovat. Pouze jediný hráč může dostat pochvalu, a to brankář Zouhar, právě díky němu jsme neprohráli."

FC Hlučín U13 - FK Frýdek-Místek U13 13:6 (6:3)

Branky: 3. Farník, 17. Pazderník, 31. Václavík, 34. Hoffmann, 38. Blažej, 39. Drozd, 45. Hoffmann, 49. Farník, 52. Blažej, 54. Václavík, 56. Blažej, 70. Jezerčák, 72. Farník - 9. Volný, 11. Nitra, 15. Kovalčík, 62. Kovalčík, 67. Puda, 70. Kovalčík

Sestava FC Hlučín U13: David, Drozd, Hota, Farník, Kološ, Blažej, Bemer, Gorniak, Václavík, Charitonidis, Žylka, Hoffmann, Jezerčák, Pazderník.

Jakub Múdrik, hlavní trenér FC Hlučín U13:  "Začátek utkání nás nepotkal zrovna v dobrém rozpoložení. I když jsme se ujali vedení, svými zbytečnými chybami jsme darovali soupeři 3 branky. Náš výkon v prvním poločase měl stoupající tendenci. Soupeře jsme tlačili na jeho obranné polovině, ale dlouho se nám nedařilo vsítit kontaktní branku. Až po zisku míče, při napadání rozehrávky soupeře, jsme se dostali na dostřel. V závěrečné desetiminutovce prvního poločasu jsme soupeře jasně přejeli, když jsme vsítili 4 branky. Ve druhém poločase, byl náš jednoznačný cíl rozhodnout utkání už dříve, a nenechat tak soupeři žádnou šanci až do závěru utkání, jako to bylo v předchozích zápasech. Tento cíl jsme splnili hned v úvodních minutách druhé půle. Dominantním výkonem jsme nedali soupeři žádnou šanci. Dobře jsme napadali, kombinovali a vytvářeli si spoustu střeleckých příležitostí. Kluci si zaslouží pochvalu za posledních 50 minut hry, kdy jednoznačně ukázali svoji kvalitu a i za nepříznivého výsledku v prvním poločase dokázali utkání zcela ovládnout."

FC Hlučín U12 - FK Frýdek-Místek U12 6:3 (2:2)

Branky: 8. Dimovský, 33. Dimovský, 52. Dimovský, 65. Matušinec, 70. Kubis, 72. Dimovský - 3. Nábělek, 4. Tarkoš, 44. Morong

Sestava FC Hlučín U12: Lindner, A.Dimovský, Buroň, Gemelová, Paskuda, Ječmének, Burget, Matušinec, Matyska, Kubis, Lukač, Kucharský, Ambroz, Dimovský.

David Kubáň, hlavní trenér FC Hlučín U12: "Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas proti kvalitnímu protivníkovi. Přesto jsme vůbec nezachytili úvod a ve 4. minutě prohrávali 0:2. Po úvodních nezdarech jsme se herně zvedli a do půle bylo vyrovnáno na 2:2. Po změně stran jsme sice znovu inkasovali na 2:3, ale poté jsme čtyřikrát gólově odpověděli a dovedli zápas do vítězného konce. Střelecky se blýskl útočník Sebastian Dimovský, který má v posledních zápasech výbornou střeleckou fazónu a jsem rád, že zúročuje skvělou podporu svých spoluhráčů. Musíme se zlepšit v osobních soubojích, být zdravě agresivní, je velký rozdíl, když napadáme s odhodláním míč získat nebo jen tak, aby se neřeklo."