U15 U14 U13 U12
4.4.2023

FC Hlučín U15 - 1. FC Poruba U15 3:3 (2:1)
Branky: 31. Pěntka, 32. Török, 56. Török - 25. Kusiak, 60. Kolibač, 74. Urbanec
Jan Pagáč, hlavní trenér FC Hlučín U15: "Proti Porubě jsme odehráli velice solidně první poločas. Soupeř měl výškovou převahu, což se snažil uplatnit při dlouhých míčích. My se snažili kombinovat spíše po zemi. Přestože jsme inkasovali jako první, neustoupili jsme ze své hry a do poločasu jsme výsledek ještě otočili. Ve druhé půli se nám nedařilo držet míč, spoustu míčů jsme jen bezhlavě odkopávali. Pokud jsme jsme však zakombinovali po zemi, vytvářeli jsme si zajímavé protiútoky. Z jednoho z nich jsme šli do vedení na 3:1. Soupeř poté vrhnul vše do útoku a my se spíše bránili. Neproměnili jsme pár velice slibných příležitostí a museli jsme nuceně střídat brankáře. Poruba dalekonosnou střelou snížila. V závěru jsme pak inkasovali z rohového kopu. Takto slibně rozehraný zápas jsme nedokázali dovést do vítězného konce. Měli jsme být ve druhé půli daleko aktivnější a více držet míč. Mrzet nás může neproměnění vyložených příležitostí za stavu 3:1, kdy jsme soupeře mohli zlomit. Rovněž 2. inkasovaná branka byla z mého pohledu příliš laciná, tento moment soupeře nakopnul."

FC Hlučín U14 - 1. FC Poruba U14 3:2 (1:1)
Branky: 10. Pipek, 68. Török, 70. Buroň - 13. Knap, 54. Blažek
Kryštof Kroupa, hlavní trenér FC Hlučín U14: "Do utkání s Porubou jsme vstoupili aktivněji a prvních patnáct minut bylo v naší režii. V této pasáži jsme vsítili gól. Nicméně po tomto úseku hry jsme vypadli z tempa a soupeř dokázal srovnat skóre. Druhý poločas byl z naší strany plný našich nepřesností a Poruba vstřelila gól z ojedinělé šance. Otočit skóre se nám podařilo až deset minut před koncem. Tento zápas nám ukázal, že pokud budeme volit špatnou předfinální a finální fázi, tak na to budeme doplácet v následujících utkáních. Kluci ukázali svou vůli a touhu zvítězit, za což zaslouží obrovskou pochvalu."

FC Baník Ostrava U13 - FC Hlučín U13 6:7 (3:4)
Branky: 3. Mičulka, 12. Výtisk, 19. Frýdl, 52. Výtisk, 70. Škapa, 74. Zedník  - 5. Václavík, 7. Hoffmann, 23. Hoffmann, 35. Charitonidis, 61. Hoffmann, 62. Hoffmann, 77. Václavík
Sestava: David, Knopp - Pazderník, Jezerčák, Hota, Drozd, Bemer, Krátký, Charitonidis, Handlíř, Farník, Večeřa, Miczka, Blažej, Kološ, Hoffmann, Václavík, Žylka.
Jakub Múdrik, hlavní trenér FC Hlučín U13: "Od první do poslední minuty mělo utkání velké tempo. Oba týmy se snažili prezentovat kombinační hrou a k vidění tak bylo spoustu pěkných akcí. Po celý zápas se nám dařilo soupeře dobře napadat, díky čehož nás Baník tolik nepřehrával jako v předchozích duelech. Po vyrovnaném prvním poločase jsme do druhé půle odcházeli s jednobrankovým vedením, i když náskok mohl být o 2-3 branky, šancí jsme si na to vytvořili dostatek. Hned po začátku druhé půle nás Baník zatlačil na vlastní obranné polovině a po proměněné penaltě utkání vyrovnal. Nás tahle obdržená branka nakopla a v rychlém sledu jsme vstřelili 2 branky. Přidat jsme mohli i třetí, ale bohužel jsme ve vyložené šanci selhali a tak nás Baník potrestal vyrovnáním. V závěru zápasu jsme mohli rozhodnout z penalty, ale ani tentokrát jsme vítěznou branku nevstřelili. Až v posledních sekundách zápasu jsme po vyražené střele zápas nadobro rozhodli. Dnes jsme na kluky hrdí. Dokázali si, že jsme schopni porazit i takový tým jako je Baník Ostrava. Doufám, že nás tenhle výkon nastartuje k dalším skvělým výkonům v průběhu sezóny."

FC Baník Ostrava U12 - FC Hlučín U12 9:1 (6:1)
Branky: 10. Kožušník, 19. Turza, 27. Pustka, 31. Pustka, 33. Pustka, 37. Kožušník, 56. Dunaj,  74. Kožušník, 78. Halla  - 7. Dimovský
Sestava: Lindner, A. Dimovský - Gemelová, Paskuda, Ambróz, Kubis, Buroň, Jurajda, Lukáč, Burget, Matušinec, Kucharský, Klučka, S. Dimovský.
David Kubáň, hlavní trenér FC Hlučín U12: "Výborně hrající soupeř nás přehrál ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem. Nedokázali jsme se srovnat s rychlostí, kterou domácí nastavili, pod tlakem jsme ztráceli hodně míčů, nefungovala nám organizace hry, byli jsme všude pozdě. Za mě velmi přínosný zápas, který nám trenérům i hráčům ukázal nebo potvrdil, na čem je třeba zapracovat."