Sedmnáctka má skalp Slovácka. Devatenáctka přišla o vítězství v nastavení

U19 U17
25.10.2022

Devatenáctka v sobotu na hřišti v Ludgeřovicích hostila Slovácko. Ačkoliv se svěřenci trenéra Dominika Kroupy těšili z dvoubrankového vedení, nakonec přišli o tři body v nastaveném čase a remizovali 2:2. Sedmnáctka podala proti Slovácko jeden z nejlepších výkonů v této sezóně a zaslouženě si připisuje tři body za vítězství 4:2.

FC Hlučín U19 - 1. FC Slovácko U19 "B" 2:2 (2:1)

Branky: 19. Kučera, 27. Levčík - 38. Králík, 92. Slouka

Sestava FC Hlučín U19: Kuděla - Říha, Závadský, Lindner, Kudlík - Gryc, Levčík, Kučera - Puchala (88. Ulrich), Havránek (80. Fukan), Dvořáček (46. Stuchlík)

Dominik Kroupa, hlavní trenér FC Hlučín U19: "V sobotu se hrálo hodně bojovné utkání. V první půlhodině se nám podařilo vstřelit dvě branky. Druhá branka nás měla více povzbudit a dodat nám větší klid. Bohužel ten klid byl v mých očích až moc velký a po standardní situaci jsme inkasovali. Druhá půle se odehrávala v podobném duchu jako ta první. Hodně nás trápila kombinace a v některých okamžicích jsme lehce přicházeli o míč. V posledních minutách nám chyběla větší organizovanost na hřišti. Zbytečně jsme se nechali unést soupeřovou hrou a úplně se jí přizpůsobili. Po sérii chyb jsme v nastaveném čase dostali druhou branku. Teď je důležité, aby hráči neztráceli optimismus a víru v sebe sama. V pátek nás čeká další kvalitní soupeř."

FC Hlučín U17 - 1. FC Slovácko U17 "B" 4:2 (1:1)

Branky: 40. Kwašný, 47. Holek, 63. Cigán, 69. Novotný - 11. Hanák, 48. Hanák

Sestava FC Hlučín U17: Jakubík - Komárek, Krakovka, Cigán, Kiša J. (67. Woznica) - Zajíc, Novotný (87. Kiša O.), Kwašný (67. Habr) - Holek (79. Lipnický), Vozník, Sněhota (79. Konečný)

Jiří Hommes, trenér FC Hlučín U17: "Zápas proti Slovácku se nám vyvedl. Od začátku jsme byli aktivnější a důrazní v soubojích, ale soupeř skóroval jako první po rohovém kopu, kdy jsme nezachytili náběh na zadní tyč. Kluci se však rychle oklepali a do poločasu se jim povedlo srovnat. Hned na začátku druhé půle jsme se ujali vedení, avšak soupeř srovnal opět po standardní situaci. Nadále jsme však byli agresivní a tlačili se do útoku a naše snaha se vyplatila a po zblokované střele se k míči dostal Cigán a uklidil jej do brány Slovácka. Skóre se měnilo ještě jedno, po pěkné akci skóroval Novotný. Kluky bych chtěl pochválit za bojovnost a nasazení, přesně tohle nám chybělo minulý zápas. A když se něco nepovedlo, tak chtělo hrát a nevzdávali to. Za což jim byla odměnou zasloužená výhra 4:2."