Aktuality

FK Hodonín - FC Hlučín 3:1

'A' tým
10.5.2024

Hlučínské áčko se v pátek představilo na půdě Hodonína. Svěřenci trenéra Davida Levčíka chtěli prodloužit šňůru neporazitelnosti, ale už po prvním poločase prohrávali o dvě branky. Střídající Ptáček sice v závěru zkorigoval, jenže poslední slovo měli domácí, kteří čtyři minuty před koncem stanovili na konečných 3:1.

Hlučín začal aktivně a měl v úvodu více ze hry. Skóre se poprvé měnilo už ve 12. minutě. Bohun z vlastní poloviny pronikl až do šestnáctky Hlučína a přihrávkou pod sebe vybídl k zakončení Sukupa, a ten umístěnou přízemní střelou překonal Murina - 1:0. Ve 25. minutě podnikli domácí rychlý útok, už to vypadalo, že obrana Hlučína nebezpečí odvrátila, jenže míč se odrazil k Holkovi, který pohotovou střelou rozvnil síť - 2:0.

S výkonem Hlučína inkasované branky zamávaly. Další minuty prvního dějství ovládl Hodonín. Murin dvakrát bravurně zakročil proti nebezpečným střelám Holka z 37. a 44. minuty. Následnou dorážku Jáger nasměroval mimo. Poločas skončil 2:0 pro Hodonín a trenér Levčík o poločase zareagoval hned trojím střídáním.

Do druhého poločasu vstoupil Hlučín opět aktivně. Nadějně vypadala příležitost Kanii po vydařené kombinaci, Adamec jeho střelu vyrazil na roh. V 80. minutě se Hlučínu podařila vsítit kontaktní branka, když na rohový kop nejvýše vyskočil Ptáček a hlavou nechytatelně zavěsil - 2:1. Poslední slovo ale měli domácí, kteří po rychlém přechodu udeřili zásluhou Veljača - 3:1.