Dorostenci v Kroměříži přišli o slibně rozehrané zápasy

U19 U17
30.5.2022

Devatenáctka na půdě poslední Kroměříže vedla o dvě branky, ale pak přišel kolaps, který žlutozelené stál bodový zisk po výsledku 3:2 pro domácí. v Kroměříži vedla i sedmnáctka, soupeř nakonec otočil a zvítězil 3:1.

SK Hanácká Slavia Kroměříž U19 - FC Hlučín U19 3:2 (0:1)

Branky: 63. Fuksa, 70. Novotný, 82. Vytiska - 44. Hon, 48. Hon

Sestava FC Hlučín U19: Proke l- Handlíř, Kocur, Zvara, Kudlík- Říha, Kovala, Šarközy (87. Kuska)- Lindner (61. Kolaska), Hon, Havránek (87. Matyska)

Dominik Kroupa, hlavní trenér FC Hlučín U19: "V první půli jsme dobře kombinovali, dařilo se nám zakládání akcií, dobře jsme napadali. Vytvořili jsme si šance a jednu těsně před půlí proměnili. Vstup do druhé půle nám vyšel výborně, přidali jsme druhou branku. Do šedesáté minuty jsme podali slušný výkon. Poté přispěl zkrat celého mužstva. Absolutní podcenění celé situace. Místo toho, abychom drželi balon a tlačili se do šancí a vytvořili tlak na soupeře, tak jsme přizpůsobili hru domácím. Přestali jsme být důslední, především u dlouhých nakopnutých míčů. Nebyli jsme v správných prostorech a byli jsme potrestáni třemi brankami. To co jsme předvedli je trestuhodné a je to ostuda celého mužstva."

SK Hanácká Slavia Kroměříž U17 - FC Hlučín U17 3:1 (1:1)

Branky:  37. Vejtasa, 68. Vejtasa, 81. Ševčík - 1. Ulrich

Sestava FC Hlučín U17: Kramář - Komárek (55. Říha), Stuchlík, Hořínek, Krakovka (85. Chvěja), Kučera, Kwašný (55. Havránek), Kotík (85. Habr), Fukan, Klvaňa (72. Malý), Ulrich

Aleš Březovský, hlavní trenér FC Hlučín U17: "Do utkání jsme vstoupili výborně, v 1. minutě se po přihrávce Fukana prosadil Ulrich 0:1. Dále jsme se snažili o kombinační hru a nic nenasvědčovalo tomu že bychom nebyli v Kroměříži úspěšní .V 37. minutě vyrobil Stuchlík fatální chybu a soupeř vyrovnal 1:1. Od té doby šel náš výkon rapidně dolů a v druhém poločase nás soupeř opět po naších obrovských chybách ještě 2krát potrestal. V druhém poločase nebyl na hřišti nikdo kdo by náš výkon ,,nastartoval", a proto jsme domácím podlehli 3:1.

Odjížděli jsme neskutečně zklamání jak z výsledku, z předvedené hry a přístupu hráčů v určitých pasážích utkání! Jestli se hráči chtějí někam posunovat a být do budoucna úspěšní, musí jak v zápasech, tak v tréninku hodně přidat! V týdnu budeme mít s některými hráči pohovory už i s ohledem na příští sezonu. Chceme pracovat s hráči, kteří se chtějí zlepšovat a posouvat se výkonnostně výše!"