Dorostenci na Sigmě nebodovali

U19 U17
12.4.2023

Dorostenci se na 'Bílou' sobotu v Řepčíně postavili domácí Sigmě. Devatenáctka sahala po bodu, nakonec prohrála nejtěsnějším rozdílem. Sedmnáctka prohrála vzhledem k průběhu utkání ještě milosrdným výsledkem 0:2.

SK Sigma Olomouc U19 - FC Hlučín 1:0 (1:0)
Branka: 14. Huňa
Sestava: Remiáš - Frébort, Závadský, Lindner, Dvořáček - Gryc (57. Šarközy), Michna, Kučera - Fukan (85. Hořínek), Stuchlík (81. Montag), Fukan
Dominik Kroupa, hlavní trenér FC Hlučín U19: "V první půli se projevila velká kvalita soupeře. Hlavně individuální dovedností hráčů a kombinací nás domácí přehrávali. Z naší strany to bylo hektické, časté ztráty balonů. V poločase jsme některé věci změnili a obraz hry se otočil. Sigma se malinko stáhla a vyrážela do rychlých protiútoků. My jsme se dokázali dostat více do tempa a získali jsme takovou větší půdu pod nohama. Dobře se nám dařilo otáčet těžiště hry, byli jsme na míči a snažili se tvořit. Myslím si, že jsme si vytvořili spoustu věcí před šestnáctkou nebo z křídelních prostoru, ale naše řešení v poslední třetině není optimální. Když už se do šance dostaneme, tak nejsme produktivní. Pro nás je to určité zklamání, ale je potřeba zabrat a soustředit se na další utkání."

SK Sigma Olomouc U17 - FC Hlučín U17 2:0 (0:0)
Branky: 78. Hradil, 84. Andrle
Sestava: Žila - Komárek (69. Sněhota), Krakovka, Zajíc, Woznica - Cigán (51. Habr), Konvičný, Filipský - Chung (83. Konečný), Kwašný, Holek
Aleš Březovský, hlavní trenér FC Hlučín U17: "Soupeř nás převyšoval ve všech herních činnostech. Výsledek 2:0 je pro nás milosrdný! Jen díky brankáři Žilovi jsme neodjížděli s debaklem! Jestliže chceme být v budoucnu s takto kvalitními soupeři úspěšní , musí mít náš výkon jiné parametry. Utkání si rozebereme na videu, ať hráči vidí, v čem všem jsme proti soupeři zaostávali."