Áčko v generálce podlehlo Zlínsku

3.3.2024

Fotbalisté FC Hlučín v sobotní generálce na jarní část MSFL hrané v Jakubčovicích prohráli se Zlínskem 2:6.

FC Zlínsko  - FC Hlučín 6:2 (3:2)
Branky: Jovanović 3, Pernatskyi, Weber, Frébort - Mládek, Buchvaldek
Sestava FC Hlučín: Murin - Kobza, Stoklásek, Hasala (62. Holzer), Kolaska - Kovala (62. Praus), Cabadaj (62. Levčík), Mládek - Buchvaldek (62. Šindler), Havránek (57. Ptáček), Kania (57. Moučka).
Jan Woznica, hlavní trenér FC Hlučín: "Nemá cenu se za nic schovávat, nejde nám to výsledkově, nejde nám to herně, je na nás nějaká velká deka. Prohry k fotbalu patří, ale ty poslední dvě jsou šílené, toto nikdo z nás asi nezažil. Každá ztráta, každá chyba, každý gól nám sráží sebevědomí a výsledky se dostáváme sami pod tlak. Přitom po Karviné jsem celý týden z hráčů cítil správné nastavení a dá se říct, že 20-25 minut v první půli jsem jej tam viděl. Dvakrát jsme vedli, bohužel pokaždé jsme soupeře trestuhodně vrátili do hry a po jednoduchém gólu na 2:4 jsme se složili.  Nikomu nejsou poslední výsledky jedno, vnímáme je všichni,ale musíme si z toho pomoct sami. Všichni budeme chtít nepovedenou přípravu odčinit povedeným mistrovským utkáním v pátek."