A mužstvo přišlo o vítězství gólem z 90. minuty

1.6.2024

A mužstvo v pátečním mistrovském klání proti juniorce Slovácka sahalo po vítězství, když otočilo nepříznivý stav 0:1 z prvního dějství. Poslední slovo ale měli hosté, kteří gólem z 90. minuty vyrovnali na konečných 2:2.

Před utkáním v Hlučíně začalo vydatně pršet, hřiště ale bylo perfektně připravené. Do vedení šli ve 37. minutě hosté. Po povedené individuální akci se přesnou střelou prosadil Okoromi. Hlučín neodehrál první půli podle představ, byť se jeho hra začala s přibývajícími minutami zlepšovat.

Po přestávce domácí přebrali otěže zápasu a byli aktivnější. V 74. minutě se Prajzáci dočkali zaslouženého vyrovnání. Rohový kop prodloužil na přední tyč Hasala a Plesník na zadní vyrovnal na 1:1. V 84. minutě zúžitkoval Moučkův centr Levčík a Hlučín šel do vedení 2:1.

Poslední slovo ale měl soupeř z Uherského Hradiště. V nastaveném čase po akci Okoromiho, který obešel obránce i brankáře, zblízka uklidil míč do prázdné brány střídající Koryčan - 2:2.

David Levčík, hlavní trenér FC Hlučín: "Opět jsme nezvládli závěr. Ale inkasované brance předcházel faul na našeho hráče. Následně jsme špatně odkopli balon, soupeř provedl rychlý výpad a vyrovnal. Je to škoda, tento zápas jsme měli vyhrát."