Aktuality

Zimní příprava: remíza 1:1 s Hlubinou

'A' tým
12.2.2024

Svěřenci Jana Woznici v sobotu dopoledne na Bazalech přivítali divizního lídra TJ Unie Hlubina. Utkání skončilo remízou 1:1. Na hlučínské straně se představili dva nováčci, brankář Jakub Svrčina a obránce Jiří Remiáš.

"Sobotním zápasem jsme skončili blok, kdy všichni dostávali plus mínus stejnou minutáž a kdy jsme hráče různě zkoušeli. Někdo šanci využil víc někdo méně, tento týden kádr zúžíme a budeme se připravovat na start jara. Samotný zápas nám nevyšel podle představ. Mrzí mě, že jsme si nezachovali stejný herní standard jako s Opavou. Působili jsme těžce a bez energie, na některých byl středeční zápas hodně vidět. Ale jak jsem řekl, skončila doba zkoušení, teď už je potřeba šlápnout pořádně na plyn, ať jsme na jaro nachystáni a jdeme tabulkou vzhůru. Následující tři zápasy čekáme jiné výkony a při nichž se bude krystalizovat sestava na první utkání," řekl hlavní trenér FC Hlučín Jan Woznica.

FC Hlučín - TJ Unie Hlubina 1:1 (1:1)
Branka: Badalyan - Smékal
Sestava: 1. poločas: Švrčina - Moučka, Remiáš, Hasala, Kolaska - Praus, Mládek - Zajíček, Buchvaldek, Kania - Smékal. 2. poločas: Jan Remiáš - Kolaska, Jiří Remiáš, Holzer, Rončka - Kovala, Cabadaj - Zajíček, Levčík, Moučka - Šindler.