Naši zástupci byli oceněni městem Hlučín

2.6.2022

U příležitosti vyhodnocení výrazných osobností a nejúspěšnějších reprezentantů města Hlučín za rok 2021, které se uskutečnilo v úterý 31. května 2022, byli oceněni i zástupci FC Hlučín.

V kategorii kolektivy v oblasti sportu - mládež se radovala z celkového prvenství mladší přípravka U9, která postoupila na finálový turnaj mistrovství ČR Planeo Cup, kde se navíc umístila na výborném 14. místě.

V kategorii jednotlivců v oblasti sportu - mládež byl oceněn třetím místem talentovaný dorostenec Tomáš Kovala. V kategorii trenérů v oblasti sportu se umístil na druhém místě trenér U13/U11 a vedoucí trenér přípravkových kategorií David Kubáň.

Vyhodnocování výrazných osobností a nejúspěšnějších reprezentantů města Hlučín se již stalo tradiční společenskou aktivitou města. Každoročně je oslovována široká veřejnost, aby podávala své návrhy na ocenění osob, družstev a souborů, které v uplynulém roce dosáhly významných úspěchů v oblasti sportovní, zájmové, kulturní a jiné. O vyhodnocení nominovaných výrazných osobností a reprezentantů města rozhodla rada města na základě návrhů Komise pro tělovýchovu, sport a volný čas mládeže a Komise pro kulturu, školství a vzdělávání.