Hlučín se proti Frýdlantu trápil

4.2.2024

Hlučínští fotbalisté v sobotu dopoledne na Bazalech nenašli recept na obrannou tvrz Frýdlantu nad Ostravicí a museli se smířit s porážkou 1:2.

FC Hlučín - 1. BFK  Frýdlant n. O. 1:2 (0:2)
Branka: Holzer
Sestava FC Hlučín:  1. poločas: Remiáš - Kobza, Praus, Holzer, Kolaska - Kovala, Buchvaldek - Zajíček, Kučera, Moučka - Smékal. 2. poločas: Murin - Kobza, Holzer, Kolaska, Rončka - Tomšů, Buchvaldek - Havránek, Levčík, Kania - Šindler.
Jan Woznica, hlavní trenér FC Hlučín: “Dnešní zápas se nám nepovedl. Podobně jako zápas s Bílovcem i dneska to bylo téměř celé utkání na jednu bránu, ale ve finální třetině to bylo bez nápadu, bez odvahy a často bez pohybu. Navíc  jsme hráli pomalu a neefektivně. Soupeř postavil blok sedmi, osmi hráčů a my se s tím nedokázali poprat. Dá se říct, že k výhře soupeři stačily dvě střely na bránu a touha vyhrát, ta u nás dneska chyběla. Je to sice jen příprava, hodně hráčů nám chybělo a příležitost dostali i naši dorostenci, které bylo dobré vidět v akci, ale takto se jako tým prezentovat nechceme. Věřím, že toto byl pro nás poučný kopanec do dalších zápasů.”