Dvanáctka se zúčastnila trianglu ve Vyškově

U12
1.2.2022

Dvanáctka se v neděli zúčastnila trianglu ve Vyškově, kde sehrála zápasy proti domácímu MFK a FC Svratka Brno.

FC Hlučín U12 – MFK Vyškov U12 7:7

FC Hlučín U12 – FC Svratka Brno U12 0:8

Sestava FC Hlučín: Lindner – Hota, Drozd, Handlíř, Charitonidis, Farník, Bemer, Kubis, Plaček, Gorniak, Krátký, Dlouhý

Jakub Múdrik, hlavní trenér FC Hlučín U12: „Na další přípravné utkání jsme zajížděli do dalekého Vyškova, kde jsme na místní umělce sehráli dvojí utkání proti týmům MFK Vyškov a FC Svratka Brno. Obě utkání se odehrávala za velmi silného větru a na hře to bylo znát. V prvním utkání proti MFK Vyškov nám nevyšel začátek utkání. Soupeř se velice rychle ujal vedení 2:0. Nám se naštěstí povedlo rychle oklepat a snížit brankou po rohovém kopu. První poločas byl z naší strany hodně o nepřesností. Nedařil se nám přechod z obranné fáze, který často končil na nepřesných přihrávkách nebo pomalém řešení herní situace. Do druhé půle jsme vstupovali s tím, že musíme naši hru zpřesnit a zrychlit. To se nám začalo dařit a hra tak byla plně v naši režií. Po pěkných akcích jsme přidali další góly a další šance skončili buď na tyči, nebo výborným zákrokem gólmana. Jedním negativem byli individuální chyby, které soupeř zotavil v branky. Druhé utkání mělo úplně jiný průběh než konec prvního zápasu. Soupeř ze Svratky nám nenechal ani kousek prostoru a hra tak byla zcela v jeho režii. Soupeř byl rychlejší, agresivnější a důraznější. Nám se nedařilo soupeře dostupovat, což mělo za následek časté samostatné nájezdy na našeho brankáře. V tomto utkání jsme zklamáni z předvedené hry. Myslíme si, že někteří kluci mají navíc, než předvedli v tomto zápase. Nám nezbývá nic jiného než se ze hry soupeře poučit a dál navazovat na výkon z druhé půle v prvním utkání.“