Aktuality

Den fotbalových nadějí přilákal na 50 dětí

4.5.2022

V pondělí 2. května se na hlavním fotbalovém hřišti v Hlučíně uskutečnil nábor do fotbalové školičky a přípravek FC Hlučín "Den fotbalových nadějí". Znovu se potvrdilo, že o sportování dětí v našem městě je velký zájem, neboť se zábavného odpoledne zúčastnilo na 50 kluků a holek. V případě, že se vám nepodařilo přijít na nábor nebo ušel vaší pozornosti, kontaktujte vedoucího trenéra přípravek Davida Kubáně (+420 731 927 491).

"Jsme rádi, že zájem o fotbal v Hlučíně stále přetrvává. Rodičům chci poděkovat za důvěru v práci našich trenérů. Dnes kromě kvalitní trenérské základny poskytujeme i jedno z nejlepších zázemí v širém okolí. Uplynulé roky nám navíc všem ukázaly, že sport a aktivní pohyb je důležitější, než jsme si kdy mysleli," řekl David Kubáň. 

FC Hlučín se dlouhodobě úspěšně věnuje rozvoji fotbalové mládeže, o čemž svědčí množství hráčů, kteří se z našeho klubu dostali do profesionálního fotbalu nebo až na samotný vrchol pyramidy, fotbalové reprezentace.

Ne každý se stane profesionálním fotbalistou, ale důležité je, že děti mohou svůj volný čas věnovat zdravému životnímu stylu. Fotbal jim přináší množství nezapomenutelných zážitků, schopnost překonávat překážky, přizpůsobovat se měnícím situacím, uspořádat si režim, umět se smířit s prohrou a opět se nastartovat po nevydařeném dni. 

Existuje množství výhod, které sport nabízí. Dítě, které sportuje, má větší tendenci se zdravě stravovat, nemá nadváhu, má veselejší mysl, množství kamarádů a hodně problémů umí řešit samostatně. 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů