Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Rekapitulace víkendu žáků 25.-.26. ledna

Zimní příprava žáků běží v plném proudu. O víkendu se U-12 představila na trianglu v Olomouci. U-13 v neděli absolvovala turnaj na kryté umělé trávě ve slovenském Púchově. Starší žáci v kombinované sestavě poměřili síly s Opavou.

SFC Opava U14 : FC Hlučín U15,U14 0 : 9
Branky:Laňka 5x ,Petráš 4x
Sestava:Baranek(Kostřica)
Komarek,Mokry,Fuljer,Fukan
Biskup,Říha,Stuchlík,Pískala,Petráš,Laňka,Chvěja

Do Opavy jsme jeli s 12 zdravými hráči, jelikož v sobotu a během noci na neděli onemocnělo 8 hráčů jak z U15,tak z U14. Původní plán byl pomíchat napůl hráče z U15 a U14. Na umělé trávě v Opavě - Kylešovicích jsme k zápasu přistoupili tak, jak bychom měli nastupovat ke kazdému zápasu, od prvních minut jsme soupere přehrávali ve všech herních činnostech. Poločas skončil 0:5, kluci plnili všechny pokyny, které jsme si řekli před zápasem. Ve druhém poločase jsme pokračovali dál v kombinační hře podpořené dobrými výkony na všech postech a přidali dalši 4 branky. O výsledek v tomto období nejde, ale potěšil mě přístup a chuť všech hráců včetně kluků z naší U14, kteří se prezentovali dobrými výkony (Komárek,Biskup,Chvěja).

26.1. U-13 Turnaj v Púchově na zastřešené umělé trávě (5+1)

Sestava: Kramář, Knop, Martiník, Sněhota, Starowicz, Hradečný, Kiša J., Kiša O., Novotný, Redzina F., Konečný, Bieniek, Baďura

V neděli 26.1. jsme zajíždějí na turnaj do Púchova. Celkově jsme obsadili 2. místo, avšak herně jsme byli spokojeni jen s 1 utkáním. Neproměňujeme stoprocentní šance, některé situace nedohráváme tak soustředěně, jak bychom měli, mnohdy pak hloupě inkasujeme. Musíme nadále poctivě pracovat v tréninku. Kombinačně se nám soupeře dařilo přehrávat, postrádali jsme však větší individuální kvalitu v herních činnostech s míčem. Musíme navíc pracovat ve větší rychlosti. Jan Hradečný získal individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje.

Hlučín - Kanianka   8:1
Hlučín - Podhorie   6:3
Hlučín - Liptovský Mikuláš 2:4
Hlučín - Slavoj Trebišov   5:1

U12 Trojutkání v Olomouci

Dne 25. 1. 2020 jsme sehráli dvě utkání v Olomouci s HFK Olomouc a s Chvalíkovicemi U13. Jednalo se o první utkání na velké hřiště (formát 7 + 1) po zimní přestávce, což šlo na našem výkonu vidět. Dopouštěli jsme se chyb, které jsme na konci sezóny již nedělali a mysleli jsme, že se nám je podařilo odstranit. Obrovským problémem byl pro nás prostor a pohyb, hlavně bez míče. Hráči nedodržovali, co měli a výsledkem byly 2 porážky. Přesto všechno jsme dokázali předvést několik dobrých akcí a od nich se budeme snažit dál odrazit.

FC Hlučín 4 : 8 HFK Olomouc

FC Hlučín 1:5 Chvalíkovice U13

Sestava – Pěntka, Daněk, Hruška, Skrášek, Nyš, Polášek, Peterka, Fuljer – Kasper, Kubiš, Schimánek, Žebrák