Příští zápas

FC Baník Ostrava B vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 27.9.2020 10:15

Shrnutí víkendu žáků

Zimní příprava všech žákovských kategorií již běží v plném proudu. O víkendu hráli starší žáci přípravné utkání doma se slovenským Kysuckým N. Mestom, mladší žáci U-13 hráli přípravné utkání se staršími žáky Kravař, U-12 vyhrála halový turnaj v Porubě.

FC Hlučín U15 : Kysucké nové Mesto U15 2:4(2:1)
Branky 2x Petráš

Utkání splnilo svůj učel,po týdením tréninku kdy i v pátek před utkáním kluci absolvovali náročný kondiční trénink, nás čekal kvalitní, fyzicky zdatný soupeř. V zápase jsme protočili všechny hráče, každý odehrál stejnou porci minut. Po prvním poločase, kdy jsme vedli 2:1, se v druhém poločase projevila únava a zkoušeli jsme hráče na jiných postech, než jsou zvyklí nastupovat. Z toho pramenily i chyby, které soupeř dokázal potrestat gólově a otočil výsledek. Další přípravné utkání odehrajeme v neděli 26.1. v Opavě kdy změříme síly s SFC Opava U14.

Sestava: Baránek- Hořínek- Fuljer- Mokrý- Fukan- Pískala-Říha-Kučera-Laňka-Petráš-Bek dále zasáhli Hota, Stuchlík, Kudla, Klvaňa

FC Hlučín U14 - Kysucké N. Mesto 3 :0 ( 1 : 0 )

V tomto utkání jsme nastoupili bez 5 hráčů základní sestavy, které nahradili o rok mladší kluci, kteří si vedli velmi dobře. V prvním poločase to bylo celkem vyrovnané. My jsme vstřelili jeden gól a měli jsme i pár šancí, zatímco soupeř trefil dvakrát břevno. V druhém poločase jsme už byli lepším týmem, byli jsme důraznější, rychlejší a i fotbalovější. Taky jsme ještě přidali dvě branky a zalouženě vyhráli.
Branky: 12.min. Kotík 51.min. Čavajda 59.min. Plaček

Sestava: Lech - Lipnický - Plaček - Kupka - Komárek - Martiník - Biskup - Kotík - Cigán - Habr - Čavajda, střídali: Novotný, Bieniek, Starowicz

FC Hlučín U-13 - Kravaře  1:8

V neděli  jsme odehráli přípravné utkání doma na umělé trávě proti týmu z Kravař . Soupeř byl složen převážně ze starších kluků, což se odrazilo v osobních soubojích, kde naši kluci proti fyzicky zdatnějšímu soupeři nestačili.  Co se týče předvedené hry, tak si myslím,  že naši kluci odehráli až na nějaké vyjímky velmi kvalitní utkání, nebáli se hrát, kombinovat, chodit na plno do osobních soubojů, ale v některých situacích vzhledem  k výškové převaze soupeře, neměli mnohdy šanci uspět.  První poločas byl z naší strany v celku povedený, ve druhém jsme měli problém s rozehrávkou, díky tomu jsme často zbytečně ztráceli míč a několikrát jsme z toho inkasovali. I přes nepříznivý výsledek musíme kluky pochválit, některé pasáže v utkání snesly přísné měřítko. Utkání nám odhalilo věci, na kterých musíme dále pracovat.

Branka: Lipnický

Sestava: Kramář -  Reichel - Martiník - Daněk - Knop - Březovský D. - Redzina Š. - Redzina F. - Starowicz - Sněhota - Bieniek - Lipnický - Baďura - Fuljer

U12 na turnaji Poruba cup 2020

Dne 18. ledna 2020 jsme odehráli halový turnaj Poruba cup. Turnaj se nám podařilo zvládnout, jak po stránce herní, tak výsledkové, jelikož se nám podařilo celý turnaj vyhrát. Zajímala nás však hlavně předvedená hra. Celý turnaj se nám dařilo jak po individuální stránce, kdy jsme se nebáli hrát jeden na jednoho, tak po stránce týmové, kdy všichni hráči hráli neustále naplno a navzájem si na hřišti pomáhali. V turnaji jsme se prezentovali útočnou hrou, kdy jsme za 6 zápasů dali 35 gólů a i díky tomu se nejlepším střelcem celého turnaj se stal náš hráč Dominik Peterek.