Příští zápas

1. FC Slovácko "B" vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 16.8.2020 10:15

Hlučín šokoval favorita

Tak to nikdo nečekal. Trápící se Hlučín veze tři body z Ostravy. Díky brance Ondřeje Pyclíka vyhráli svěřenci trenéra Marcela Meleckého 1:0.

„Zasloužené vítězství,“ usmíval se po utkání trenér Hlučína. „Měli jsme pět šancí, dvakrát jsme trefili břevno,“ pokračoval Melecký. V prvním poločase poslal Heiník dlouhým pasem do akce Dostál ten přihrával Grosovi, který trefil břevno. „Baník měl jednu šanci v závěru poločasu. Nás ale podržel brankář Kodeš.

Po přestávce byl k vidění jediný gól, který vymyslel Rubý pro Pyclíka. Hostující útočník střílel do protipohybu brankáře Murína – 0:1. „Mohli jsme přidat ještě další branku, ale Wolf opět trefil břevno. Celkově si myslím, že vítězství je zasloužené. Kluci zápas odjezdili a tak to má být,“ zakončil spokojený trenér Marcel Melecký.

Baník Ostrava B- Hlučín 0:1 (0:0)

Branka: 65. Pyclík. Rozhodčí: Křepský – Líkař, Richtár. ŽK: Lehnert – Heiník, Pyclík, T. Dostál, Gros. Diváci: 388.

Hlučín: Kodeš – Wolf, Heiník, Mac, Žižka – Hudeczek - Opatřil, Rubý, T. Dostál (90. R. Dostál), Gross (74. Dolba) – Pyclík (88. Jančík). Trenér: Marcel Melecký.