Příští zápas

FC Viktoria Otrokovice vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 31.7.2021 10:15

Hlučín spasil Opatřil

Hlučínští fotbalisté vstřelili v sobotu teprve druhý gól v sezoně, nicméně jim zajistil druhé vítězství. Slezané na domácím trávníku díky brance Josefa Opatřila porazili Uherský Brod 1:0.

„Spokojenost velká. Máme druhé vítězství,“ vydechl si trenér Hlučína Marcel Melecký. „Vyhráli jsme zaslouženě, hlavně ve druhém poločase jsme soupeře mleli,“ dodal. Jediný gól padl šest minut před koncem. Hudeczek dal balon pod sebe, Opatřil lobem přehodil brankáře, vyšachoval tři hráče a trefil domácím tři body. „Měli jsme několik šancí, nebudu přehánět, když řeknu, že to asi bylo pět gólovek. Trápíme se ovšem s koncovkou,“ zakončil Melecký.

Ve úterý čeká na jeho tým od 16.30 pohárový duel s Vítkovicemi. Pokud Hlučín zvítězí, přivítá na domácím hřišti ligovou Plzeň.

Hlučín – Uherský Brod 1:0 (0:0)

Branka: 84. Opatřil. Rozhodčí: Slabý – Mrázek, Macrineanu. ŽK: Kraut. Diváci: 90.

Hlučín: Kolenko – Wolf, Heiník, Štefek, Vengřinek – Opatřil, Rubý, T. Dostál (90. Gros), Krejčí (88. Dolba) – Kraut – Jančík (56. Hudeczek). Trenér: Marcel Melecký.