Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Prohra s Prostějovem

Naše U19 nestačila na Prostějov, když v domácím utkání prohrála 2:4.

Po prvním neúspěšném zápase jarní části ,kterou jsme odehráli v Lišni (prohra 6:0) jsme doma přivítali Prostějov. Utkání pro nás začalo dobře , když po centru ze standardní situace v 10 minutě se hlavou prosadil Strakoš. Soupeř nás potrestal v 26‘ kdy jsme pomalou nahrávkou , nedůrazem a nepokrytím pravé strany umožnili průniku prostějovského hráče , který nabídnutou možnost využil a srovnal na 1:1. Podruhé prostějovští udeřili v 38‘ po zahraném dlouhém autovém vhazování , které propadlo přes malé vápno až na zadní tyč, kde už zívala na soupeře jen prázdná brána. V 44‘ jsme dokázali srovnat, kdy po ponechané výhodě po faulu na Hommese , Bílý přihrávkou vybídl nabíhajícího Jaroňe ke skórování a ten se nemýlil. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny v sestavě, kdy nastoupil Müller a Jaroš, kteří nahradily Kaniu a Hanuse. Do vedení jsme se mohli dostat po přímém kopu Bílého , ale střela skončila na horní tyči. Přímí kop zahrával také Prostějov a dokázal ho proměnit 66‘. Ve zbývajícím čase jsme se tlačili za vyrovnáním a však i po velké šanci Feketeho a neuznaném gólu po těsném ofsajdu Doležala který nahradil Strakoše jsme neskórovali. V posledních minutách jsme hru ještě více otevřeli a bohužel hosté navýšily skóre v 86‘ na konečných 2:4.

Do dalších zápasů musíme zapracovat na defenzivní činnosti a komunikaci což zdůrazňujeme před každým zápasem, avšak bohužel kolikrát zbytečně.

Sestava: Chvěja, Šamara (83‘Kaluža), Opíchal, Plhák, Fekete, Strakoš (66‘ Doležal) , Hanus (46‘Jaroš), Jaroň, Hommes, Kania (46‘ Müller), Bílý