Zasloužené vítězství nad Baníkem Ostrava.

FC Hlučín- FC Baník Ostrava

4:2

Branky: Biegon, Šarközy, Večerek, Skopal

Hodnocení trenéra Brančíka: Kdo byl na tomto zápase viděl vysokou kvalitu žákovské kopané. Zápas byl od začátku hodně důrazný a fotbalově kvalitní. Naše taktika byla vysoké napadaní a důraz v osobních soubojích. Kluci od začátku byli hodně nahecování, zvlášt když nastoupili proti ním hráči, kteří ještě nedávno působili u nás. První půli jsme zvládli. Dali jsme tři góly a jeden hezčí než druhý. Výstavní střela s 25 m. a chytře zahraný tresnák od Biegoně vedli k výsledku 2:0. Potom jsme udělali chybu při bránění a soupeř ve vápně byl faulován a penaltu proměnil. Závěr první půle opět patřil nám. A co předvedl Večerek ve vápně se stopery soupeře a skvěle zakončil je k vidění jen zřídka kdy .Poločas 3:1. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem udržet výsledek a pokračovat ve výkonu. Soupeř to otevřel. Hrál na tři utočníky, ale my je dostali do kolen. Po krásné akci po pravé straně si Biedermann pohrál se svým strážcem a našel ve vápně Skopala- 4:1. V závěru jsme ještě udělali chybu. Stoper se nedomluvil s brankářem a soupeř už jen snížil .Body nejsou až tak důležité, ale potěšila hra.