Příští zápas

SK Líšeň vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 18.8.2018 17:30

U16 celkově na třetím místě

Poslední zápas v sezóně má za sebou již také naše U16. Po vítězství v Bílovci slaví nakonec v konečné tabulce třetí - bronzovou pozici. Takže nezbývá než celému týmu pogratulovat.

FK Bílovec - FC Hlučín 2:3 (2:2)

branky Hlučína:  Dostál Jakub, Kohoutek Tomáš, Buchvaldek Tomáš z PK

Sestava:  Cigán /41. Walder- Adamčík, Kreuzer, Klečka, Bystroň / 70´Jamka – Buchvaldek, Opíchal, Kolaska, Dostál, Magera /41´Sobek, Kohoutek/ 60´ Kovala.

hodnocení trenéra Mokrohajského: Poslední utkání v této sezóně na půdě Bílovce nebylo gólově vůbec snadné. Chtěli jsme se rozloučit se sezónou kvalitním fotbalem, to se nám vedlo, ale nedařilo se vstřelit branku. Což se jako prvnímu podařilo domácímu celku, kdy při našem tlaku vyšel domácím brejk 1:0. Srovnat se podařilo až po mnoha zahozených šancích Dostálovi, kdy se konečně trefil za záda domácího brankáře. Po soupeřově autu a naší individuální chybě 2:1. Po pěkné střele Kolasky - pohotově doráží Kohoutek 2:2. Druhý poločas pokračuje ve znamení dobývání domácí branky, ale stále chybí pohotovost nebo přesnost v zakončení. Pozorný Kohoutek vystihne špatnou malou domů a je zastaven faulem, pokutový kop Buchvaldek bezpečně proměňuje. Pro nás trenéry to byla radost se dívat, ale trpěli jsme při zahazování šancí až do samotného konce.

Na závěr mi dovolte poděkovat všem hráčům a kolegům trenérům Rončkovi a Rozhonovi za odvedenou práci, neboť jsme obsadili fantastické 3. místo při dosažení 65 bodů, se skórem 102 : 36 a celkovou bilancí 20 výher – 5 remíz  (všechny z podzimu) – 5 proher. Jarní sezóna byla ve výborné jízdě 12x vítězství a jen dvě prohry. Nutno ještě pochválit hráče, kteří plnili povinnost i za U17, takže vytížení hráčů bylo maximální!!! TOP šestka: nejvíce gólů na jaře vstřelil Dostál 12x, nejlépe bodovaný hráč byl Kolaska, nejvíce minut celkem za U16+U17odehrál Buchvaldek, nejvíce minut za U16 odehrál Adamčík, nejvíce minut za U17 odehrál Bystroň, nejvíce tréninků absolvoval Klečka. Jelikož je to kolektivní sport, tak nemůžu opomenout pochválit tahouny týmu: brankáře Waldera a Cigána, kromě předchozích hráčů z TOP šestky ještě Kohoutka, Kreuzera, Lyčku, Mageru, Múdrika, Opíchala. Kluci - děkuji za vzornou reprezentaci FC Hlučín v kategorii U16 – trenér Vladimír Mokrohajský