Příští zápas

1. SK Prostějov vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 22.8.2018 15:00

Dorost remizoval s Baníkem 2:2

Devatenáctka hostila doma tým Baníku Ostrava. Po prvním poločase odcházeli do kabin hráči Baníku s dvoubrankovým vedením. Ve druhém poločase padly opět 2 branky, tentokráte se radovali domácí hráči a po závěrečném hvizdu rozhodčího svítilo na tabuli konečné skóre 2:2.

FC Hlučín - FC Baník Ostrava 2:2 (0:2)

branky: 60. Pop Ivo, 86. Hommes Jiří - 9. Paraskevas Andreas Santo, 35. Tůma Tomáš

žluté karty: 72.min. Dočkalík, 78.min. Kaluža

Sestava: Chvěja-Kaluža (79.min.Rýc),Sedláček D.,Plhák,Podraza-Pop-Velička (90.min.Strakoš),Blinka,Dočkalík (72.min.Hommes), Bílý(45.min.Dubnický),Mikoláš nenastoupil: Volný

Hodnocení trenéra Daniše: Utkání dvou rozdilných poločasů. V tom prvním byla hra v poli celkem vyrovnaná, soupeř byl daleko nebezpečnější, a to vyjádřil dvěmi vstřelenými brankami. Minutu před koncem prvního poločasu jsme mohli snížit, perfektní přihrávkou poslal Sedláček D. do rychlého protiútoku Mikoláše, ten neméně dobrou přihrávkou našel před prázdnou bránou Dočkalika, ale ten trestuhodně netrefil bránu. Poločas skončil vedením 0:2 pro Baník. O poločase jsme kluky v kabině nabádali, že není nic ztraceno. Druhý poločas byl jasně v naší režii. Měli jsme tlak i šance, ale pořád ne a ne dát branku. Ta přišla v 59.minutě po krásné přihrávce Mikoláše na Popa, který bezpečně zakončil. Dál jsme soupeře tlačili před jeho pokutové území. V 80. minutě jsme měli štěstí, když hráč Baníku po rohovém kopu trefil břevno naší branky. Kluci se ale nevzdávali a odměna přišla v 86.minutě, kdy na dvakrát překonal brankáře hostů Hommes po pěkném přistrčení hlavou Dubnického. Utkání skončilo nakonec asi spravedlivou dělbou bodů. Kluky chválím za výkon v celém zápase, ale druhý poločas nám vyšel opravdu na jedničku a kluky z Baníku jsme ve všem předčili.