Příští zápas

ŠSK Bílovec vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 20.10.2018 11:45

Anglický týden naší čtrnáctky

Tři zápasy během týdne odehrála naše U14. A připsala si jednu výhru, remízu a nakonec i prohru na hřišti Sigmy. No a hned v úterý hostí doma Karvinou ( v Ludgeřovicích ).

Hodnocení trenéra Brančíka: V rozmezí sedmi dnů jsme odehráli tři mistráky. Frýdek Místek jsme po solidním výkonu a s trochou štěstí zvládli. Soupeř byl fotbalovější, ale my to zvládli a v poslední minutě z penalty vyhráli. S Vítkovicemi jsme chtěli opět bodovat, ale výkon hráčů oproti Frýdku byl žalostný. Asi nejhorší výkon jara. Tentokrát jsme měli štěstí, protože soupeř měl více šancí, které neproměnil. V tomto zápase jsme si ani bod nezasloužili. Třetí těžký zápas za sebou v Olomouci byl velice zvláštní. První půle suverénně zvládl soupeř a výhral 4:0. Do druhého poločasu jsme nechali některé hvězdy mimo hru, dali šanci jiným, otevřeli jsme to a hráli na tři utočníky a překvapení. Sigmu jsme přehrávali, dali dva góly a kdyby Frébort, Biedermann, Barták dali své šance, byl by z toho jěště dobrý výsledek. I přesto za druhou půli velkou pochvalu. Je vidět, že se dá hrát i bez hvězd.

FC Hlučín - Frdek -Místek 3:2 ( 2:2 )

branky: 14. Biedermann Patrik, 26. Večerek Petr (pen.), 70. Barták Jan (pen.) - 4. Stareček Adam, 35. Vachník Patrik

FC Hlučín - MFK Vítkovice 1:1 ( 1:0 )

branky: 34. Biedermann Patrik - 40. Matejov Martin

SK Sigma Olomouc - FC Hlučín 4:2 ( 4:0 )

branky: 14. Michl Patrik, 21. Michl Patrik, 29. Cahel Mikeš, 32. Dvořák Lukáš - 47. Frébort Daniel, 58. Frébort Daniel