Příští zápas

FC Hlučín vs FC Fastav Zlín B

Datum a čas konání: 26.5.2018 10:30

U19 podlehla v Opavě 3:2

V derby byla šťastnější domácí Opava, která po poločasové ztrátě jedné branky dokázala vývoj otočit a slaví 3 body a výhru v poměru 3:2 po brance z penalty 4 minuty před koncem.

SFC Opava - FC Hlučín 3:2 (1:2)

branky: 11. Šlesár Filip, 62. Šlesár Filip, 86. Koschatzký Tomáš (pen.) - 8. Velička Jakub, 43. Bílý David

Sestava: Charvát-Rýc(57.min.Sedláček P.),Pop,Plhák,Podraza- Velička(84.min.Kaluža),Bílý,Blinka,Dočkalík(73.min.Müller)-Hommes(45.min.Veřmiřovský),Mikoláš - nenastoupili:

hodnocení trenéra Daniše:  Tohle utkání se nám moc nepovedlo. V prvním poločase jsme ještě dokázali soupeře přehrát a vyjádřit naší hru brankama. Ve druhém poločase si ovšem naši hráči mysleli, že už to nějak uhrajou a zmýlili se. Soupeř přidal na agresivitě a najednou jsme měli problémy. Za tuto naši pasivitu jsme byli potrestáni vyrovnávací brankou. Vše vyvrcholilo čtyři minuty před koncem faulem Plháka v pokutovém území. Soupeř penaltu bezpečně proměnil. Toto je pro nás varováním do dalších zápasů. Upustili jsme od naší aktivní, agresivní hry a po právu jsme byli potrestáni, protože nás dnešní soupeř v těchto atributech zejména v druhém poločase předčil.