Příští zápas

FC Hlučín vs MFK Frýdek-Místek

Datum a čas konání: 28.4.2018 12:15

Čtrnáctka předvedla skvělý obrat

Výborný zápas byl k vidění v utkání naší U14 se stejně starým týmem SFC Opava. Po celý zápas měl herní převahu domácí tým, ovšem do druhého poločasu se šlo za stavu 0:2. Pěti brankami ale vývoj otočili a zaslouženě slaví vítězství.

FC Hlučín - SFC Opava 5:2 (0:2)

branky: 40. Frébort Daniel, 43. Závadský Adam, 50. Večerek Petr, 57. Závadský Adam, 60. Biedermann Patrik - 15. Zavadil Nikola, 32. Král Vojta

Hodnocení trenéra Brančíka: Chtěli jsme návazat na výhru z Karviné. Paradoxně jsme první poločas byli 30 min. na půlce hostů, přesto jsme prohrávali 0:2. Hra bez nasazení, neproměňování šancí, laxní záloha a dvě hrubé chyby v obraně vedli k tomuto výsledku. O přestávce v kabině trochu rušno, přeskupení sestavy na 4-4-2 a příchod Večerka na hrot zavelel k obratu. Dali jsme pět gólů a kdo viděl tento obrat, musel být spokojený. Tak si představuji hru, nasazení, hlad po gólech, srdíčko, podloženo důrazem a tlakem na míč. Jsem spokojen, i když trochu se zvednutým hlasem to kluci zvládli. Góly byly také k podívání - zvlášť trestňák Závadského byl ukázkový. Poprvé za nás nastoupil gólman Jakub Folta, který nahradil zraněného Martina Večerka. Stále máme na marodce tři kvalitní hráče - Levčíka, Bartáka a Skláře.