Příští zápas

TJ Velká Polom vs FC Hlučín B

Datum a čas konání: 20.10.2018 10:00

Osmnáctka podlehla vedoucímu Valmezu

Utkání s vedoucím celkem tabulky rozhodly chyby v závěru utkání. Naši hráči sice dvakrát vedli, ale soupeř třemi brankami vývoj otočil. Zápasu by spíše slušela remíza, ale takový je fotbal.

FC Hlučín - Valašské Meziříčí 2:4 (1:0)

branky: 24. Kania Štěpán, 58. Jašíček Roman (vl.) - 55. Vrána Jonáš, 64. Vrána Jonáš, 74. Gajdušek Petr, 75. Vrána Jonáš

Sestava: Chvěja – Gebauer, Šamara, Fekete, Rončka – Dubnický, Hanus(13. Režnar, 78. Hurina), Kremer, Sýkora(76. Menšík), Židek(69. Doležal) - Kania

hodnocení trenéra Žůrka: V neděli naše kategorie U18 nastoupila proti vedoucímu celku soutěže Valašskému Meziřičí. Do utkání jsme nastoupili v rozestavení se třemi středovými záložníky, abychom eliminovali co nejvíce sílu soupeře. V prvním poločase jsme šli do vedení zásluhou Kanii, který se trefil krásně k tyči. Soupeř měl nějaké šance, ale poločas jsme odehráli bez obdržené branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem neinkasovat a udeřit z nějakého brejku. Bohužel soupeř využil autového vhazování, kdy u našeho pokutového území ležel jeden z obránců a podařilo se jim zblízka prostřelit Chvěju. Pár minut na to zahrával rohový kop Dubnický a hostující obránce míč usměrnil do vlastní brány. Za deset minut bylo zase srovnáno. Obrana nezastavila průnikovou přihrávku hostů a na konci akce byl míč v naší bráně. Dále se hrálo bez nějakých velkých šancí. Bohužel naše obrana si vybrala slabou chvilku a soupeř dvěma slepenými góly rozhodl ve svůj prospěch v poměru 4:2. Utkání se mi hodnotí těžce, protože si myslím, že aspoň bod jsme si zasloužili. V utkání jsme dvakrát vedli a přesto jsme doma nezískali ani bod. Po taktické stránce kluci utkání zvládli na jedničku, ale zase jsme se nevyvarovali chyb. Dá se říci, že v každém utkání udělá někdo chybu a soupeř nás vždycky z toho potrestá. Je to takhle celou sezónu a proto jsme v tabulce tam, kde jsme.