Příští zápas

FC Hlučín vs 1.FC Slovácko B

Datum a čas konání: 21.10.2018 10:00

Devatenáctka zdolala Slovácko 5:2

Devatenáctka doma hostila tým Slovácka. Naši hráči po dvou jarních porážkach potřebovali bodovat, a to se povedlo. Slaví tak důležitou výhru v poměru 5:2. Potvrdit tento výsledek by bylo dobré příští sobotu, kdy U19 zavítá na půdu posledního Frýdku Místku.

FC Hlučín - 1.FC Slovácko 5:2 (2:1)

branky: 14. Mikoláš Daniel, 17. Bílý David, 48. Mikoláš Daniel, 77. Sedláček Daniel, 86. Dubnický František - 34. Dvořáček Jan, 66. Horák David

žluté karty: 46.min. Bílý, 65.min. Hommes, 84.min. Dočkalík

Sestava : Charvát-Kopecký,Sedláček D.,Plhák,Podraza-Velička (88.min. Gebauer),Bílý (80.min. Židek),Pop (58.min.Dubnický),Dočkalík-Hommes (66.min. Rýc),Mikoláš (87.min. Müller)  nenastoupil: Volný, Sedláček P.

hodnocení trenéra Daniše: Pro nás velmí důležité utkání. Nutně jsme potřebovali bodovat. Do utkání jsme vstoupili soustředěně a aktivně. Ve 13. minutě jsme se ujali vedení po dorážce Mikoláše, v 17. minutě taktéž ze skrumáže dal naši druhou branku Bílý. Nadále jsme hráli aktivně. Ve 30. minutě vyloučil rozhodčí hráče hosí a tato situace nám paradoxně více ublížila než pomohla. Kluci si mysleli, že to už snad půjde samo a za to nás soupeř potrestal brankou z rohového kopu. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět velmi aktivně. Už ve 47. minutě se parádně trefil z poza velkého vápna Mikoláš. Ovšem po hrubé chybě jinak velmi dobře chytajícího Charváta jsme dostali druhou branku. Na to jsme dokázali odpovědět dvěma góly v poslední 15-ti minutovce. Soupeř působil fotbalověji, my jsme naopak prokázali větší odhodlání a bojovnost. Vítězství jsme si zasloužili. Kluky chválím za velmi dobrý výkon.