Příští zápas

FC Hlučín vs 1.FC Slovácko B

Datum a čas konání: 21.10.2018 10:00

Devatenáctka v derby podlehla Vítkovicím

Derby devatenáctek přineslo vyrovnaný zápas, kde se ovšem body nedělily. Domácím se v prvním poločase podařil úspěšně sehrát rohový kop. Hosté i přes několik slibně vyhlížejících situacích nedokázali skórovat a proto platí výhra Vítkovic v poměru 1:0.

MFK Vítkovice - FC Hlučín 1:0 (1:0)

branka: 36. Praus Matěj

ŽK - 28.min. Blinka, 30.min. Velička, 83.min. Charvát, 84.min. Podraza

Sestava : Charvát-Kopecký (83.min. Kopecký),Seláček D.,Plhák,Podraza-Velička (46.min.Sedláček P.),Bílý,Blinka (63.min. Menšík),Veřmiřovský-Hommes (46.min. Dubnický),Mikoláš  nenastoupil: Volný

hodnocení trenéra Daniše: Těžké utkání proti kvalitnímu soupeři. Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli aktivnějši domácí a už v osmé minutě měli stoprocentní šanci, kterou včasným vyběhnutím zlikvidoval Charvát. V 31.minutě postupoval zcela osamocený Mikoláš na branku soupeře, bohužel i on byl v koncovce nepřesný. Paradoxně jsme dostali branku v čase, kdy jsme hru zcela vyrovnali. V 36. minutě  jsme  neuhlídali rohový kop a soupeř se prosadil hlavou a šel do vedení 1:0. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny, které přinesly naší vyšší aktivitu ve hře směrem dopředu. Opět jsme měli dvě stoprocentní šance, bohužel jsme v koncovce nebyli důrazní. V 80.minutě se opakovala situace z prvního poločasu, kdy postupoval zcela osamocený Mikoláš na bránu Vítkovic, ale bohužel i tentokrát svou šanci neproměnil. V příštích utkáních musíme být důraznější a efektivnější v koncovce. Kluky chválím za bojovnost, nasazení a herní kvalitu zejména ve druhém poločase, kde jsme byli lepší než soupeř.