Příští zápas

FC Hlučín vs ŠSK Bílovec

Datum a čas konání: 19.8.2018 12:15

U14 remizovala v Ružomberoku 1:1

U14 společně s U15 vyrazila k přátelskému utkání na Slovensko, kde se utkala s domácím týmem MFK Ružomberok.

MFK Ružomberok - FC Hlučín 1:1 (1:0)

branka: Biegon

sestava: Brož,Raida,Zavadský,Nohavica,Kudlík,Večerek P.,Biegon,Skopal,Biedermann,Dzida,Frebort.Do druhé půle nastoupili: Šarkozy,Dvořáček,Večerek M.,Kuska,Barták.

Hodnocení trenéra Brančíka: Po soustředění jsme si zajeli k velmi kvalitnímu přáteláku do Rožumberoku. Musím říct, že zápás měl skvělou úroveň. V první půli jsme 20.min hráli výborně, ve 20.min jsme museli střídat Dzidu, já musel přeskupit zálohu a soupeř nás začal přehrávat. Do konce poločasu byl lepší a na rozdíl od nás využil hned první šanci. My měli 2-3 krásné gólovky, nedáme a soupeř trestal. Poločas jsme prohráli 1:0. Do druhé půle jsem musel ustoupit od svých záměrů a poskládat sestavu úplně jinak, než bylo v plánu. To se vcelku povedlo, protože jsme byli opět lepší a soupeře jsme i k mému překvapení vůbec k ničemu nepustili. Po zásluze jsme vyrovnali a měli 2 tutovky, ale ani Frébort a Večerek neproměnili. I přes kvalitní výkon stále máme na 2-3 postech velké problémy, chybí ortodoxní levák. Doufám, že se něco vyřeší s návratem zraněných hráčů - dnes chyběli tři. Na závěr moc kvalitní zápas, ke kterému jsme přispěli i my .