Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Třináctka odehrála další přátelák

Další konfrontaci s polským soupeřem má za sebou U13. Utkání sice vyhrála Odra Wodzislav, ale s výkonem je trenér spokojený.

FC Hlučín - Odra Wodzislav 3:4 (2:1)

branky: 2x Karasz, Laňka

Sestava - Kudla - Petráš, Fujler, Žabka - Klvaňa, Karasz, Habr - Laňka

Hodnocení trenéra Folty: Za prvé musím pochválit všechny hráče za předvedený výkon. Zápas hraný 65 minut v rozložení 7 hráčů v poli a brankář odehráli bez střídání ( zranění, nemoci, hory....) a ještě k tomu s pomocí dvou hráčů z U12 ( Žabka, Habr). Navíc se hrálo na velkém prostoru od šestnáctky po šestnáctku, takže se opravdu jednalo o fyzicky náročný zápas. Hlavně v prvním poločase, kdy jsme síly ještě měli předváděli kluci velmi pohledný fotbal. Dali jsme 2 branky, další 3 tutovky zůstaly nevyužité. Ve druhém poločase nám postupně docházela šťáva, ale i tak kluci jeli na maximum. Hosté byli fyzicky vyspělejší, ve druhé půli i díky dostatečnému kádru působili svěžejší, ale do šancí se moc nedostávali. Bohužel po dvou hrubých chybách nakonec soupeř otočil na 2:4. Kluci ještě dokázali po další pěkné akci snížit, ale na minimálně zaslouženou remízu již nedosáhli. Teď už jen doufat, že se kádr dá dohromady na blížící se soustředění.