Příští zápas

1. SK Prostějov vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 22.8.2018 15:00

U19 remizovala s Lokomotivou Petrovice

Devatenáctka proti mužům Lokomotivy Petrovice, hrajícím divizi, odehrála vyrovnanou partii. Utkání skončilo remízou 2:2. Bohužel v samotném závěru zápasu došlo k úrazu, kde Karel Strakoš si zlomil ruku. Přejemem brzké uzdravení.

FC Hlučín - TJ Lokomotiva Petrovice muži 2:2 (1:0)

střelci branek: 13.min. Bílý, 54.min. Podraza

Sestava : Charvát (46.min.Chvěja)-Kaluža (60.min.Bílý),Sedláček,Stadtherr (60.min.Hanus),Podraza (80.min.Strakoš)-Velička (35.min.Strakoš,70.min.Kaluža),Strakoš(20.min.Židek,70.min.Stadtherr),Hanus 46.min.Velička),Bílý (46.min.Kopecký))-Hommes,Mikoláš

Hodnocení trenéra Daniše: Utkání proti fyzicky velmi vyspělému soupeři. V prvním poločase jsme si ze začátku zvykali na rychlost a agresivitu soupeře, přece jen bylo vidět, že soupeř hraje divizní soutěž mužů. Ve 13.minutě jsme zaskočili soupeře brankou po krásné individuální akci Bílého. Soupeř měl až do konce poločasu mírnou převahu v držení míče a výraznou ve střeleckých pokusech. Druhý poločas jsme začali aktivněji, bohužel jsme inkasovali branku z penalty už ve 48.minutě. V 54.minutě po našem rohovém kopu zakončoval Mikoláš a z krumáže dorazil odražený míč do branky Podraza. Soupeř nakonec v 63.minutě srovnal na konečný stav 2:2. Celkově jsme se v ukání velmi dobře vyrovnali s agresivitou a rychlostí soupeře, ve hře jsme byli fotbalovější a zejména ve druhém poločase jsme soupeře převyšovali kondičně. Na druhou stranu si musíme přiznat, že zejména v prvním poločase nám soupeř mohl dát minimálně čtyři branky a jen zásluhou velmi dobrého výkonu Charváta se tak nestalo, také ve druhém poločase podal velmi dobrý výkon Chvěja, který nahradil Charváta. Kluci zaslouží za celé utkání pochvalu. Velkou kaňkou na zápase bylo zranění Karla Strakoše v posledních sekundách utkání. Karel si po souboji se soupeřem po pádu nešťastně zlomil předloktí levé ruky. Doufám že se Straky co nejdříve vrátí na hřiště, protože patří mezi opory týmu. Straky celý tým ti přeje brzké uzdravení.