Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

U16 doma zdolala Kroměříž

Předehrávka jarního kola a zároveň poslední mistrák v podzimní části soutěže vyšel naší U16 na výbornou. Zdolala Kroměříž 4:0 a po podzimní části přezimují na dobrém 6. místě.

FC Hlučín : Kroměříž 4:0 (1:0)
Branky: Múdrik 3x, Kolaska 1x.
Hodnocení: Bylo to 2. MU utkání s Kroměříži, chtěli jsme soupeři oplatit porážku z úvodu podzimní části a zdárně zakončit poslední zápas. Věděli jsme, že nás čeká zdatný soupeř, i když přijel s pozměněnou sestavou proti prvnímu utkání. Naši hráči přistoupili k zápasu velmi zodpovědně, od první minuty diktovali tempo utkání a vytvářeli jsme soustavný tlak na soupeře. Zde chybělo jen kvalitní zakončení (šance promarnil Klečka, Kohoutek, Lyčka). Dočkali jsme se až v samotném závěru poločasu, kdy po faulu kopal Buchvaldek přímý kop a krásný centr našel Múdrika 1:0. Druhý poločas byl ve znamení zvýšené snahy soupeře o korekci utkání (2x velmi dobře zasáhl náš brankář), ale byli to naši hráči, kteří pěknými brankami opět Múdrika a Kolasky rozhodli utkání ve svůj prospěch.
Dnes to měl soupeř doopravdy těžké, neboť jsme se vyvarovali některých chyb z předchozích utkání na naší menší umělce a předvedli jsme velmi kvalitní výkon ve všech řadách od brankáře až po útok. Změnili jsme i rozestavení některých hráčů, což samotné hře velmi prospělo.
Trenéři: V. Mokrohajský a A. Rončka