Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

U13 porazila Uničov

V sobotním chladném ránu přivítala naše U13 v Kozmicích celek z Uničova. Soupeře, který při pohledu na tabulku byl na tom lépe než domácí, ale na hřišti to vypadalo úplně jinak.

FC Hlučín - SK Uničov 6:1 (5:1)

Střelci: 13. Karász Emil, 17. Laňka Adam, 18. Hořínek Michal, 27. Kučera Ondřej, 44. Sapara Jakub, 83. Laňka Adam - 43. Mádr Štěpán

Hodnocení zápasu: K tomuto utkání kluci přistoupili velice zodpovědně od první minuty. Na hřišti bylo pouze jedno mužstvo. Převaha byla značná. Postupně začaly padat i branky. První třetina skončila 4:0, ale kdybychom proměnili i další tutovky, rozdíl mohl být ještě větší. Druhá pasáž byla z naší strany nemastná, neslaná, kluci přestali plnit pokyny a soupeř po našem nedůrazu snížil. Do poslední třetiny opět kluci na soupeře vlétli, ale koncovka byla velkým problémem. Celkově ale kluci zaslouží pochvalu. Nyní se už budeme soustředit na úterní ondrášovku.

Trenéři: Jiřičný, Folta