Příští zápas

FC Hlučín vs 1.FC Viktorie Přerov

Datum a čas konání: 29.10.2017 12:45

U16 opět hrála 2:2

Je to až neuvěřitelné, ale naše U16 hrála i tentokráte 2:2, což je výsledek, který se u této kategorie zrodil již po čtvrté z posledních pěti utkání.

1.SK Prostějov - FC Hlučín 2:2 (1:2)

branky: 11. Vykopal Adam, 77. Sedláček Štěpán - 5. Múdrik Jan, 14. Buchvaldek Tomáš

Hodnocení: deštivý víkend jsme završili mistrovským utkáním na půdě Prostějova, který se doposud pohybuje v popředí naší tabulky. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, ale podařilo se hráče připravit k výbornému výkonu. Herně jsme dominovali a ujali se vedení, na jehož konci s přehledem skóroval Múdrik. Poměrně brzy soupeř srovnal krásnou střelou do šibenice na 1:1, ale to nebylo z naší strany konečné - po další výborné akci dorazil pohotově hlavou Buchvaldek na poločasových 1:2. Druhý poločas byl ve znamení našich sólových nájezdů, kde nás ovšem postupně vychytal domácí brankář (Kolasku, Buchvaldka i Múdrika). I domácí se dostali do tlaku a jelikož s námi rozehráli i karetní rošádu (obdrželi jsme 6žlutých karet, bylo jen otázkou času, kdo z kluků udělá hloupost a půjde ven). Bohužel se nechal nachytat zahozeným míčem Opíchal a šli jsme do 10. Pochopitelně chyběl, při rozehrané standartce jsme pozdě vystoupili a soupeř se opět trefil na konečných 2:2. Přesto jsme odehráli velmi dobré utkání a je jen škoda, že jsme neproměnili předchozí nájezdy a chybělo i štěstí v samotném závěru, kdy Kohoutek opět z blízka nepotvrdil zisk všech bodů.

trenéři: Mokrohajský, Rončka