Příští zápas

FC Hlučín vs FC Baník Ostrava

Datum a čas konání: 23.8.2017 15:00

U15 ve druhém zápase zvítězila

Druhý přípravný zápas má za sebou U15, která na hřišti v Markvartovicích přivítala tým z Prostějova. Tedy dalšího soupeře, se kterým se utká i v mistrovských zápasech.

FC Hlučín - 1.SK Prostějov 6:3 (1:3)

Branky Hlučína: 2x Kovala, Nevola, Levčík, Sebrala, Kováč

Sestava - Folta - Martiník, Zvara, Mučka, Kolaska, Bizon, Levčík, Kovala, Nevola, Kaczor, Činčala, Kováč, Sebrala

Hodnocení trenéra Folty - Do zápasu jsme dobře vstoupili, hned v 1. a 5. minutě jsme šli sami na brankáře, bohužel špatné řešení branku nepřineslo. Naopak soupeř začal být nebezpečnější a přímočařejší. Hrozil hlavně po naší levé stravě a v kombinaci s velmi šikovným útočníkem nám dělal velké problémy. Bohužel z toho pramenily 3 chyby jednotlivců, ze kterých nás soupeř potrestal. V tuto chvíli nás ještě 2 zákroky podržel brankář. Pak se kluci uklidnili a snažili se hrát tak, jako v úvodu. Do poločasu jsme po velmi pěkné akci snížili Nevolou na 1:3 a ještě v koncovce Kováč zahodil další šanci. Do druhého poločasu naskočil už i Lečo a ve středu zálohy jsme začali být více na míči. I přes 3 šance soupeře ve 2. poločase jsme již neinkasovali, naopak jsme sami skóre pěti brankami otočili na konečných 6:3. Výsledek bych vůbec nepřeceňoval, soupeř prostřídal, ale opět musím pochválit hráče za nasazení, protože stále hrajeme bez několika hráčů a opět jsme měli v prvním poločase 1 hráče na střídání, do druhého 2.