Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

První přátelské utkání U15

V sobotu v Píšťi odehrála své první přátelské utkání naše U15. Změřila síly se stejně starým výběrem Frýdku Místku.

FC Hlučín - MFK Frýdek Místek 2:3 (0:2)

Branky Hlučína: 2x Kováč

Sestava: Folta - Martiník, Mučka, Zvara, Kocur - Bizon, Kaczor, Levčík, Kovala, Sebrala - Kováč, Kolaska

Hodnocení trenéra Folty: Po týdenní dřině, kterou mají kluci za sebou nás čekal první přípravný zápas proti Frýdku. Utkání nám mnohé ukázalo a zároveň překvapilo, jak se s tím kluci vypořádali. Byly tam samozřejmě chyby, ale hlavně i přesto, že jsme prohráli, tak zvláště v 1. poločase jsme byli o mnoho lepší než soupeř. Nedali jsme 4-5 vyložených brankových příležitostí, naopak jsme v závěru po chybě brankáře a následně obrany 2x inkasovali. Ve druhém poločase jsme snížili na 2:3 a sahali aspoň po remíze, ale nebylo nám přáno. Šance opět byly, ale ani dorážku po střele do břevna už do odkryté branky neproměníme. Do utkání jsme měli pouze 1 hráče na střídání, takže to bylo náročné i po fyzické stránce. Nyní nás čeká v úterý Prostějov a poté týdenní soustředění, kde se na vše zaměříme.