Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Ztráta dvou bodů v derby s Vítkovicemi

U14 třetí výhru v řadě nezaznamela, a to i přesto, že šancí v derby s Vítkovicemi měla až až. Domácí po vedoucí brance Handlíře vyrovnali 9 minut před koncem.

MFK Vítkovice - FC Hlučín 1:1 (0:0)

branky: 61. Seman - 41. Handlíř

Sestava - Folta - Martiník, Křižák, Zvara, Kocur - Kováč, Levčík, Kovala, Činčala - Nevola (51. Bizon ), Handlíř  Náhradníci: Kozelek, Kaczor, Šanca, Varadi

Hodnocení trenéra Folty: Bohužel jsme nedokázali navázat na sobotní výkon proti Slovácku. Hlavně první poločas byl ospalý. I tak se jednalo o zápas, který jsme měli jednoznačně vyhrát. Od začátku zápasu jsme byli nebezpečnější a už v průběhu 1.poločasu jsme mohli utkání rozhodnout, bohužel nekvalita v koncovce nás trápí celou dobu. A taky jsme na to doplatili. Po vedoucí brance Handlíře jsme měli další 2-3 příležitosti, jak zápas rozhodnout, bohužel tyč a nedůraz v koncovce platil dále. Toho využil domácí tým, který v podstatě jedinou střelou v zápase vyrovnal, když se střela otřela o břevno.  Pak už to byla křeč. V tomto zápase jsme jednoznačně 2 body ztratili. Kluci si musí uvědomit, že nic není zadarmo a do každého zápasu musí jít s maximálním nasazením hned od první minuty.