Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

U14 doma porazila Jihlavu v poměru 3:1

U14 zaznamenala třetí jarní vítězství, když dokázala doma porazit tým Jihlavy 3:1. O všechny 3 branky se postaral Marek Handlíř, který dvakrát skóroval a první branka zápasu padla po faulu na něj z pokutového kopu.

FC Hlučín - FC Vysočina Jihlava 3:1 (2:1)

Střelci: 8. Kovala Tomáš (pen.), 26. Handlíř Marek, 46. Handlíř Marek - 19. Folejtar Štěpán

Sestava - Folta - Kocur, Křižák, Zvara, Činčala (61. Kolaska) - Kováč, Levčík (65. Martiník ), Mučka, Kovala - Handlíř, Bizon ( 42. Nevola )  - Kozelek

Hodnocení trenéra Folty - Po slušně odehraném nedělním zápase v Karviné jsme věřili, že výkon zopakujeme a zkvalitníme. A to i přesto, že jsme udělali několik změn na jednotlivých postech. V kompletní sestavě jsme na soupeře a souseda v tabulce vletěli a ten nevěděl, kam dříve skočit. Neproměnili jsme v 1. poločase snad 5-6 brankových příležitostí, a to se nám mohlo vymstít. Po brance Kovaly, který proměnil penaltu po faulu na Handlíře následovala série zmařených šancí a soupeř z ojedinělé situace vyrovnal. Pak dokonce mohl strhnout vedení na svou stranu, ale brankář kryl. Poté se do brejkové situace dostal Handlíř a chladnokrevně placírkou kolem brankáře skóroval na 2:1. Ve druhém poločase nás třetí brankou uklidnil Handlíř, který opět placírkou obstřelil brankáře Jihlavy. Poté se už zápas dohrával, měli jsme ještě pár situací, které mohly skončit brankou, hosté kromě dvou střel ve druhém poločase si nevytvořili žádnou šanci. Zasloužené vítězství.

Na fotu - Kovala se chystá k exekuci pokutového kopu...