Příští zápas

FC Hlučín vs MFK Frýdek-Místek

Datum a čas konání: 31.5.2017 15:00

Cenná remíza U15 s Jihlavou

Dvoubrankovou ztrátu dokázala smazat naše U15, která v domácím prostředí hostila tým z Jihlavy. Poločasové manko 0:2 v samotném závěru odvrátily branky Kohoutka a Mudrika, který proměnil penaltu po faulu na Boháče.

FC Hlučín - FC Vysočina Jihlava 2:2 (0:2)

Střelci: 60. Kohoutek Tomáš, 65. Múdrik Jan (pen.) - 21. Savi Adam, 30. Shudeiwa Fares

Hodnocení:  Dramatický zápas až do konce předvedly obě mužstva v tomto vloženém kole. 1. poločas jsem nebyl spokojen s kombinací, otálením při zakončování, kdy nás soupeř vždy zablokoval v koncovce. Přesně platilo pořekadlo: nedáš - dostaneš, neproměnili jsme šanci a soupeř z rychlého protiútoku skóroval. Jihlava do poločasu ještě zvýšila po hlavičce na 0:2. Do druhého poločasu jsme provedli změny v sestavě a nastupovali jsme se snahou výsledek otočit. Což se povedlo maximálním úsilím všech hráčů.  Trenér V. Mokrohajský