FC Hlučín vs 1. SK Prostějov

Datum a čas konání: 17.3.2018 15:00

Aktuality

Šestnáctka porazila Wodzislav

Další přípravný zápas má za sebou U16, která se stejně jako mladší kategorie utkala s polským soupeřem Wodzislaví. Vítězství zařídil hlavně první poločas, který naši hráči vyhráli o 3 branky.

U16 podlehla Baníku

Další přátelské utkání má za sebou naše šestnáctka. Tentokráte se setkala s výběrem Baníku U15. Po bezbrankovém poločase nakonec slavili výhru domácí Baníkovci v poměru 2:1.

V zápase U16 padlo 9 branek

Rovných 9 branek padlo v zápase šestnáctek Hlučína a hostujícího Frýdku. Po poločasovém vedení našich hráčů soupeř 5 brankami vývoj otočil.

Šestnáctka vyhrála v Uničově

Zápas se sousedem v tabulce přinesl náročný fotbal na těžkém terénu. Lépe se s tím vypořádali naši borci, kteří po vítězství 3:2 se na domácí tým v tabulce bodově dotáhli.

U16 doma podlehla Přerova

Souboj o třetí místo v tabulce vyšel výsledkově lépe hostům z Přerova. Ti zde v předehrávce 2x skórovali, neinkasovali a odskočili Hlučínu na 6 bodů. V dalším zápase se střetne U16 s dalším kolegou v tabulce - Uničovem.

Šestnáctka v Šumperku nadělovala

Utkání s posledním týmem tabulky bylo jednoznačné, dokonce i vstřelených 10 branek je málo oproti šancím, které si kluci vypracovali.

Šestnáctka prohrála s Vítkovicemi

Naše u16 totálně zaspala úvod utkání a po dvou chybách byl již ve 3.minutě stav 0:2. Hosté ještě do poločasu navýšili vedení na 0:3, domácím se již podařilo pouze skóre korigovat brankou Klečky.

Šestnáctka veze výhru ze Vsetína

Výjezd na valachy zvládla šestnáctka na výbornou, když domácí tým porazila vysoko 5:0.

Šestnáctka má ze dvou zápasů 4 body

Tento týden byl velice náročný pro hráče kategorie U16 neboť v pondělí a ve středu někteří hráči pomáhali U17 a zároveň jsme měli v tomto týdnu dvě svá utkání.

U16 opět hrála 2:2

Je to až neuvěřitelné, ale naše U16 hrála i tentokráte 2:2, což je výsledek, který se u této kategorie zrodil již po čtvrté z posledních pěti utkání.