ČSK Uherský Brod vs FC Hlučín

Datum a čas konání: 28.4.2018 16:00

Aktuality

Jasné vítězství U16 v Krnově

4 zápasy, 4 výhry. Taková je jarní bilance naší U16. Tentokráte zajížděla do Krnova jako favorit zápasu a svou roli splnila na jedničku. Soupeři vstřelila 7 branek a zaslouženě veze domů 3 body.

U16 zvítězila přesvědčivě 5:0

Šestnáctka zažívá velmi povedený vstup do jarní části. Třetí zápas, třetí výhra. Tentokráte porazili Valašské Meziříčí vysoko 5:0 a stoupají tabulkou vzhůru. Nyní jsou již na 5.místě a na první pozici ztrácí pouhé 4 body.

U16 vyhrála na půdě vedoucího HFK

Velmi cenné vítězství přiváží do Hlučína naše U16. Ta po dobrém výkonu uspěla na půdě vedoucího celku HFK Olomouc, když jediná branka padla z penalty, kterou proměnil Buchvaldek.

U16 porazila NovýJičín

Šestnáctka doma hostila tým z Nového Jičína, který po podzimní části byl na 3.místě s náskokem pěti bodů na naše hráče. Po závěrečném hvizdu bylo jasné, že se ztráta snížila na dva body po výhře 5:2.

Šestnáctka porazila Bílovec

Mistrovské zápasy sice byly odložené, ale U16 sehrála proti Bílovci přátelské utkání.

U16 prohrála na Slovensku s Martinem

Konfrontaci s o rok starším soupeřem jako generálku před soutěží odehrála naše U16 proti slovenskému týmu Martin. Domácí nakonec zvítězili 3:1.

U16 se utkala s Karvinou

Další utkání sehrála naše U16. Tentokráte doma přivítala Karvinou. Soupeř se prosadil 4x, a jelikož inkasoval pouze dvakrát, výhru slavili hosté.

Šestnáctka porazila Wodzislav

Další přípravný zápas má za sebou U16, která se stejně jako mladší kategorie utkala s polským soupeřem Wodzislaví. Vítězství zařídil hlavně první poločas, který naši hráči vyhráli o 3 branky.

U16 podlehla Baníku

Další přátelské utkání má za sebou naše šestnáctka. Tentokráte se setkala s výběrem Baníku U15. Po bezbrankovém poločase nakonec slavili výhru domácí Baníkovci v poměru 2:1.

V zápase U16 padlo 9 branek

Rovných 9 branek padlo v zápase šestnáctek Hlučína a hostujícího Frýdku. Po poločasovém vedení našich hráčů soupeř 5 brankami vývoj otočil.