FC Hlučín vs FK Hodonín

Datum a čas konání: 24.8.2018 18:00

Aktuality

U17 vyhrála další přípravné utkání

Jednoznačným výsledkem skončilo přípravné utkání dorostu U17 proti o rok mladším hráčům Opavy.

Sedmnáctka doma podlehla Slovácku

Na umělé trávě hostila naše U17 hráče Slovácka. Jednalo se o zajímavé utkání, ve kterém nakonec zvítězil soupeř z Hradiště.

Sedmnáctka podlehla Vítkovicím 1:0

Stejně jako U19 sehrála své mistrovské utkání proti Vítkovicím naše sedmnáctka. A výsledek i průběh byl téměř identický. Zápasu, kterému by slušela spíše remíza rozhodli domácí v 55. minutě, kdy padl jediný gól utkání.

Sedmnáctka doma remizovala s Třincem 1:1

V dalším domácím zápase hostila naše U17 hráče Třince. Tedy tým, který v jarní části figuruje na 2. místě. I přes šance nakonec byli naši hráči za remízu, kterou v poslední minutě zařídil Bílý.

U17 doma prohrála s Líšní

Šancí dost, ale bohužel jen 1 vstřelená branka. Když se k tomu přičtou individuální chyby, které soupeř potrestal, tak se 3 body stěhují na jih Moravy.

Anglický týden U17

Naše sedmnáctka odehrála v rámci anglického týdne 3 zápasy, bohužel v ani jednom nebodovala a dokázala vstřelit jedinou branku. Se Zlínem padla shodně doma i venku 0:4, s Třincem 1:3.

U17 prohrála ve Vyškově

Zápas ve Vyškově se naší sedmnáctce vůbec nevydařil. Ztrátu z první půle smazat dokázala, ale herní převahu nevyužila a naopak inkasovala.

Již třetí jarní remíza U17

Naši dorostenci U17 odehráli 5. jarní mistrák a připsali si již 3. remízu, tentokráte proti HFK Olomouc. Po brzké brance soupeře záhy vyrovnal Řezníček, ale další branka již nepadla. Nyní čeká U17 dvojzápas s Vyškovem, který zahájíme již tuto středu…

U17 nechala body v Hodoníně

První jarní porážku si připsala naše U17, která podlehla v Hodoníně 0:2

Sedmnáctka veze bod z Kroměříže

Sedmnáctka v Kroměříži 2x vedla, ale domácí vždy krátce na to srovnali, a tak se urodila remíza 2:2.